içinde

Skor güzel ama hocanın öz eleştiri yapması lazım

Kazanmak güzel. Üzücü olan şey; Beşiktaş, Avrupa’ya gidebilecek mi diye sabah akşam hesap yapmamız. Şenol Güneş’in öz eleştiri yapması gereken bazı noktalar var.

> Oyuncu değişiklikleri için bu kadar geç kalmamalı.

> Salih+Amir+Gedson orta sahası ile pozisyon üretmekte zorluk çekersiniz. Hücumda organize olamazsınız. Çünkü; bu isimler aynı tip oyuncular. Nitekim organize olamıyoruz da.

> Şans bulduğu süre zarfında iyi işler ortaya koyan Kerem Atakan Kesgin, maç kadrosunda bile yer almıyor ve yerine Necip Uysal kadroya giriyorsa forma adaleti kavramını sorgulamanız lazım.

> Muleka ilk 11’de oynasın demiyorum ama sonradan oyuna girerek süre almalı. Beşiktaş, kendisine 4.5M € gibi bir yatırım gerçekleştirdi. Onun süre dahi alamaması en büyük zararı Beşiktaş’a verir.

> Semih Kılıçsoy, daha fazla süre almalı. “Kendi mevkisinde olması şartıyla.” Altyapıda gol kralı olmuş genç forveti sağ kanatta görevlendirirseniz en büyük haksızlığı ona yapmış olursunuz.

> Hoca yeni sezonda da takımın başında olacaksa, mutlaka hücuma yönelik ve şut atma kabiliyeti olan bir orta saha oyuncusu istemeli.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Muleka yorumuna katılmıyorum mehmetcan. Rahat 10 kilo fazlası var.. önce kilo versin. Gelecek sene net oynayabileceği bir takıma kiralık gönderilmeli ya da 10 kilo vermeli.. muleka yerine semihi orada kullanmak daha mantıklı..
  Ek olarak mulekadan çok elde nkoudou ve dele var.. oynatmak varken oynatmamak.. saiss oyuna girerken girmek istemiyor ama mecbursun işte.. mecbur kaldın. Sözleşmeli oyuncun kullansana.. oyuna tayfuru rossieri atıp iki bekini de ayni zaman da oyunda tutuyorsun.. rakip 10 kişi net nkoudou yu çağiriyor oyun.. dele rahat oynar.. bu redmond ve salih oynayabiliyorsa dele gözü kapalı oynar.. dene belki bedava alırız everton göndermek istiyor zaten kumaşı olan oyuncu.. bu salih ve redmondu cebinden çıkarır. Koşmasa sahada gezse tamam oynatmasın haklı diyeceğim ama öyle değil

  • Abi Dele Alli olmuyor. N’koudou yakında gruplaştırma yaratıyor. Bu isimlerin oynamama sebebi yalnızca saha içi etkenler değil.

   Kerem Atakan Kesgin dersen katılırım, Berkay dersen katılırım…

   N’koudou çok zorluk çıkardı, Dele Alli kendisine verilen onca şansın hiçbirini kullanamadı.

   Muleka dememde ki sebep ölüp bittiğim için değil, sezon başı 4.5M € verdiğin adamdan sezon ortasında tamamen vazgeçilmesin en azından sene sonu az zararla elimizden çıkaralım diye bakıyorum.

   Beşiktaş takımının %70’i bu kulüpte olmayı hak etmiyor…

 2. Cenk deplasman maçlarının çoğunda etkisiz, çünkü baskılı oynamıyoruz ve böyle olunca inanılmaz aksıyor.Cenk ceza sahasında baskılı oyunda her şekilde atar ama deplasmanda kanat forvet olamaz.
  Hoca Berkay’ı, Semih’i ve Kerem’i kesinlikle oynatmıyor gerçekten çok yazık. Hepsi Salih ten daha iyi oynayabilirler uzun süre ısrar edilirlerse..