içinde

?Anket

Beşiktaş’ın 11’i bu şekilde olsa sizce nasıl olur? 

Ersin; Rize ve Antep maçlarında çok iyi bir performans sergiledi. Konsantrasyonunu kaybetmedi hiç. Böyle devam ederse formayı bırakmaz. Bırakmasın da, Helal olsun…

Rıdvan Türkiye’de bir takıma oynama zorunluluğu ile kiralansa, Umut Meraş ile yola devam etsek? 

Yapmış olduğum kadro sizce başarılı olur mu? Neden olur? ya da neden olmaz? Yorumlarda değerlendirelim… 

 • Başarılı olur muyuz?

  • Evet
  • Hayır

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  • Kadro kalitesi yüksek, yabancı kuralı sıkıntısı çekmeyiz. Salih kenan töre güven topal gibi yerliler çok iyi alternatif olurlar. 3 yerliyi arkada kullanmak çok avantaj. Kaan velintondan umut ise nskala ve bu haliyle rıdvandan daha yararlı olur. Gedson veya lucas martins o.sahaya dinamizm katar. Atiba ve salih ile çok yürümez bu tempoya göre. İyi alternatif olurlar. Ayrıca valencia, gervinho tarzlı sağ kanat forvet şart. Hem ghezala iyi alternatif olur hemde yerine göre forvete.Umutla ilgili bi girişim varmı kardeşim. Gedson ve kaanı biliyoruz?

  • Rıdvan kiralanmamalı Mehmetcan çok yanlış ne kadar kötü olursa olsun Umut gelirse en azından orayı yerli kontenjanı olarak +1 yazarsın bu sayede ön tarafa da extra 1 yabancı atabilirz.Umutu sevmiyorum biliyosun ama bende gelmesini isterim artık Kaan Umut Gedson olursa bir de Can diye bir çocuk var o da gelirse bu 4 transfer bizi rahat götürür.Can önmüzdeki yıllar için bir yatırım gibi düşünebilirz.Schalkeli sol ayaklı ofansif bir oyuncu Oğuzhanı gönderirler bence bu sezondan sonra zaten.

 1. Ah gedson fernandes olsa güle oynaya şampiyon oluruz. İşte gedsonun oynaybilmesi için önce kaan ayhanın da gelmesi gerek. Birbirine göbekten bağlı iki transfer. Olursa ikisi birden olur olmazsa ikiside olmaz diye düşünüyorum. Bu arada karton imparatorun biraz morali bozulmuş sanırım kimin ilk tercih olduğunu öğrenmiş gördüğü rüyadan uyanmış. buyrun link altta.

  https://www.sondakika.com/haber/haber-benfica-ile-iliskileri-iyi-olan-terim-gedson-14347260/