Güven Yalçın

-ANKET🚨

Sergen Yalçın Şampiyonluğun ardından en büyük üzüntüm Güven oldu demişti. Bugün Başakşehir karşılaşmasını Güven’in attıgı golle 1-0 kazandık ve teknik ekip performansından memnun kalmış. 

  • Güven Yalçın sizce bu sene başarılı olur mu?

    • Başarılı olur
    • Başarılı olamaz

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Tek maçlık performans yanıltır fakat tabikide değerlendirmesi gereken bir oyuncu. Genç yaşta süper ligte hatrict yapabilen ender oyunculardan birisi. Potansiyelini şımarıklığa karıya kıza vermezse, futbola odaklanırsa heleki türk sınırlamasının olduğu dönemde kesinlikle değerlendirilmeli.

  2. Kilosu bence fazla kilo sorunu çözmeli.. Bu sorun onu oyundan çabuk düşürüyor. Dk 60 olmadan nefeai kesiliyor ve en önemlisi forvetin sorumluluğunu alacak düzeyde bence değil.. Ama yaşına göre zaten bu sorumluluğu alamaması da gayet normal.. Güvenin yerli oyuncu olması nedeniyle takımda kalmasında yarar var… Bize forvet şart 50 maç oynayacağız en az bunun için leblebi gibi gol atan yani atak bitirebilen forvetimiz olmalı ki bazı maçlarda rahat skora gidebilelim.. Dorukhanıda bence iyi bir ücrete ikna edersek yedek sağ bek sorunumuzu da orta alanda alternatif sorunumuzu da çözeriz…

Bir cevap yazın