içinde

sürekli suçlu veya komplo arayan zihinlerden gına geldi…

madem bu kadar inanmıyoruz : İZLEMEYİN MAÇLARI … YORUM DA YAPMAYIN … 

Beşiktaş’ın kırılma anlarında zorlanmasının bir sebebi de bu PSİKOLOJİK HASTALIK …. Her an “kesin bi dümen çevirecekler” önyargısı + cımbızla hata arama refleksi…. izlemeyin maçları …. 

Takımı eleştirirsin : hain olursun …. taraftarı eleştirirsin : hain olursun ….. “hakem etkisi o kadar da değildi” dersin : hain olursun …. 

Sürekli HAİN arayan bir taraftar kitlesi önce bi dönüp kendine bakmalı…. 

Youtube’dan da izliyoruz : gazeteci bile “teknik direktörü eleştiren adamla ben futbol konuşmam” diyor…. hadi yaaaa?  niye?  HERKES ELEŞTİRİLİR, TAKIM DA, TARAFTAR DA, KULÜP DE ….. 

kimse eleştirelemez olduğu zaman aha böyle : herkes komplo arıyor …. yok komplo falan …. altı üstü iki maçta hatalar yaptık ve puanlar kaybettik ….. bunları dile getirmek şampiyonluktan vazgeçtiğimiz manasına gelmiyor…. 

“Futbol”u ona buna kustuğumuz, boşaldığımız, attırdığımız bir alan olmaktan çıkarmadıkça : NE DESEK BOŞ….. 

ŞAMPİYON OLACAĞIZ ….. velev ki olmadık …. nedir bu kin?

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Bu laflar sadece bizim taraftara değil…. İlk yarı sıkı oyunla arayı kapatıp öne geçtiğimizde gayet aklı başında, eğitimli, hatta prof. ünvanlı cinconlu arkadaşım bile “beşiktaş’ı kolluyorlar” dedi : çüşşş….. bu ülkede futbol üzerinden böyle akıl tutulmalarını sürekli izlemekten ve maruz kalmaktan cidden gına geldi… işin tadı da kaçıyor bu şekilde…. lafım herkese.

  2. konu futbol olunca ülkedeki zeka seviyesi bir anda yerlerde geziyor. benzer şeyleri bizde yaşıyoruz adama elli tane benzer örnek veriyorsun kendisine yapılan kıyakları gösteriyorsun hala Beşiktaş kollanıyor diyor. futbol bilgisi ve gerçeklik anlamında bizimle onlar arasında dağlar kadar fark var.

  3. Süpersin👏👏👏👏
    Hakem ataması yapıldığı gün direkt başlıyoruz ortalığı kaşımaya… diğerleri de aynısını yapıyor:)
    O verilir mi, şu verilir mi…. mal bu abicim; hangisini istiyorsun diye sorsan cevap yok.(hakemlerin hepsi yeteneksiz çünkü)
    dolayısıyla inandırıcılığı da kalmıyor, etkisi de…

Bir cevap yazın