içinde

Talisca meselesi

Çin ligi sona erdi, 6 aylık gibi bir ara tatil söz konusu. Talisca’nın kulübü, kendisini 6 aylık bir takıma kiralayarak Avrupa’da piyasasını daha da arttırmak istiyor. Çünkü Talisca’nın 2 senelik gibi bir kontratı daha var Çin kulübü ile. Uzun lafın kısası kulübünden yana hiçbir sıkıntı yok. 6 ay için kulübü ile anlaştık. 

Beşiktaş cephesine gelelim, Beşiktaş Talisca’yı 6 aylığına kiralamak istiyor. Talisca da Beşiktaş’a gelmek istiyor. Ama şöyle bir durum var, Beşiktaşdevre arasında “Ljajic’i elden çıkaramazsa” Talisca falan gelmez. Yani Talisca’nın gelmesi için Ljajic’in gitmesi lazım. Zor mu? Zor. Ama imkansız değil.. Beşiktaş yönetimi tüm şartları zorlayacak, Ljajic’i elden çıkarıp Talisca’yı getirme gibi bir plan söz konusu. Ama talisca’nın dediği gibi öyle yakında falan birlikte olduğumuz yok, biten bir şey yok. Şu an yaptığı şeyler “prim” ama Talisca gittiği seneden beri Beşiktaş’a hiç bu kadar yakın olmamıştı. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  • Pastore cok kaliteli bir oyuncu ama artik gelmesi icin bence geç… biz onu 1-2 sene once ikna edip alicaktik.. Ljajic yerine onu ikna edebilseydik ekmegini yerdik.. gerci ljajicinde cok ekmegini yedik gol katkisi hic te kotu degil.. ama bu sene yolunda gitmeyen seyler var.. kimsenin agzi bicak acmiyor.. 1 hafta once idmanda neseli ljajic vardi… kusturulmus yine anlasilan.. sola dusunulmeden yazilacak oyuncu.. larinin şu gezen halinden sonra net gozum kapali ljajici yazarim oraya..

   Ziraat maci var… ljajicin mac eksigi icin hasic icin atakan icin mukemmel bir firsat serdar saatci icin mukememl firsat tabi hoca oynatirsa…
   Erdogan eger korona degilse serdar saatci ile birlikte oynama imkani.. ya da vida-saatçi yi oynatmakta olabilir.. bakalim denemek icin guzel bir mac..

   • Patore hariç aklımdan geçen ne varsa yazmışsın. Lajic kazanılırsa bizde hala iş yapar. Hasiç, Atakan ve diğer oyuncuların hepsinden tam randıman almamız lazım. Kupa maçında Sergen bunu yapabilir.
    Pastore ile ilgili çok beğendiğim PSG’ye gitmeden önce dahi takip ettiğim bir oyuncu. Hala büyük oyuncu olduğunu düşünüyorum. Bize çok faydalı olabilir. Ama ben herzamanki gibi elimizdeki oyuncuların değerlendirilmesi taraftarıyım. Çok oyuncumuz var. Çok yetenekli oyuncularımız var. Sadece parlamaya ihtiyaçları var ve bu sene tamda o sene

Bir cevap yazın