içinde

TARİF EDEMİYORUM….

Beşiktaş Kadıköy’de  125 sene kazanamasın ama her sene şampiyon olsun ben buna razıyım. Bugünkü yaşadığım sevinç, mutluluk ve gurur bambaşka. Bugün Beşiktaş’ın o formasının ruhunu, ağırlığını, ve büyüklüğünü gösteren mücadele beni çok duygulandırdı. Sergen hocamla alakalı söylediğim ve onu bu yönde savunduğum bir tek şey vardı; “Beşiktaş’ın 2 maç üst işte çıktığı ilk 11 yok.” Bu takıma Montero monte olacak, Josef monte olacak, Mensah daha da iyi olacak, Rosier ve Ghazzel beraber iyi bir ikili devamlılık lazım, zaman lazım demiştim. Beşiktaş’ın puan kaybettiği maçlarda her hafta farklı 11 sahaya cıkıyordu. Sakatlık ve korona yüzünden.. ama bu sorunlar kalktığında Beşiktaş futbol takımı beraber oynadıkça, oynama devamlılığı çoğaldıkça çok daha iyi olacak demiştim. Beşiktaş son 2 maça da aynı kadro ile cıktı ve 2/2 yaptı. Hem de Şampiyon ilan eden Fenerbahçe deplasmanında 45 dakika 10 kişi oynayıp 4 tane atarak. Ve evinde United gibi bir takımı deviren şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan ve son şampiyona 3 tane atarak. Beşiktaş büyük maçları çok başka oynuyor. Sergen hoca büyük maç seviyor, mükemmel bir hava ve ivme yakaladık. Bu takıma daha takviyeler olacak, Sergen Yalçın için at yarışı oynasın, gitsin kumda oynasın diyenler insallah şapkasını önüne alıp düşünüyorlardır bu gece. Söylemek istediğim çok şey var çok mutluyum, BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Sadece derbi kazanarak şampiyonluk olunmaz Mehmetcan. Anadolu takımlarına karşı da Sergen ve takımımız aynı motivasyonla oynamalı. Hedef şampiyonluk ise küçük-büyük maç ayrımı yapılmamalı. Uyardık ve uyarmaya devam edeceğiz. Tüm derbileri kazan ama 5. bitir. Bu mu başarı? Her fikirden doğruları almak lazım. Skora göre yorum yaklaşımı doğruya götürmez, Beşiktaş’ın menfaatine de olmaz. Ayrıca yorum yaparken diğer Beşiktaşlıları hedef alarak yorum yapman hoş değil. Yaşça senden büyük biri olarak kendi içimize dönük bu tür ifadeleri kullanmamanı rica ediyorum. Ben gitsin kumar oynasın diyen arkadaşlardan değilim. Formanın ağırlığını unutmasın ve işine konsantre olsun diye eleştirmişliğim var. Ancak sert eleştirip görevi bıraksın diyen arkadaşların da fikrine saygı duymamız gerekiyor. Kal sağlıcakla…

    • Abi öncelikle son dediğine değiniyim, kesinlikle tüm Beşiktaşlılığım ve samimiyetimin üzerine yemin ediyorum ki ben sergen yalçın için söylediklerimi forumda olanlar için demedim, demem de. ben sosyal medya da Instagram ve Twitter da hocanın kuyusunu kazmaya çalışanlara hitaben bunu söyledim. ama belirtmem gerekiyormuş yanlış anlaşılmaya müsait sen böyle diyince farkına vardım öncelikle yanlış anlamana sebebiyet verdiğim için kusura bakma.. böylesine güzel bir geceden sonra neden böyle bir şey yapmak isteyeyim ki:) bende dediğin gibi her zaman aynı şeyi söylüyorum anadolu takımlarına da iyi hazırlanılmalı diyorum haklısın, beni dün mutlu eden oynanan güzel oyun ve saha daki hırstı. sergen hocanın isyanıydı.. son olarak gene tekrarlamak istiyorum abi paylaşımım buradaki insanlara yönelik değildi tekrar yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiysem kusura bakmayın. istersen bu gönderiyi de kaldırayım önemli değil..