içinde

Torna”VİDA-LAR”

Bu sene özellikle şampiyonlar ligi maçlarında baş kahramanız Vida. 

İlk iç sahada oynadığımız Dortmund maçında yoksun ❌

Ajax deplasmanında yoksun ❌

İçerideki Lizbon maçında ilk 2 gol %100 senin hatan 👎🏻

Lizbon deplasmanında yoksun ❌

Yine bugün ki maçta alakasız bir yerde adamı indiriyorsun golü yedikten sonra arkadaşlarına el kol hareketleri yapıyorsun 👎🏻

Bunlar yetmiyor Lig’de de yokları oynuyorsun. 

Üzerine de yeni sözleşme için fiyat pazarlığı yapıyorsun. Gelmişsin 32-33 yaşına Beşiktaş’ın sana yıllık vereceği parayı Avrupa’da bu yaştan sonra 3 yılda anca kazanırsın. Arabistan, Çin’e de senin gitmediğini varsayarsak sen bu sene ne oynuyorsun? 

Larin, 1.5M € alıyorsun 2.5M €’dan yeni sözleşme istiyorsun. 2 tane %100’lük golü kaçırıyorsun. Bu arenada oynuyorsan ve 1-0 öndeysen karşı karşıya o topu kalecinin üzerine vuramazsın kardeşim. Yazık günah mahvettiniz bugün takımı… 

Bir yorum

Cevap bırakın
 1. Larin, Kenan, Welington, nskala, Salih, Vida, teixera, Töre, topal, Oğuzhan ve kadro dışı kalan diğer çöpler direk gönderilmeli, öyle düşük ücretle oynasın felan da değil doğrudan gönderilmeli. Hatta gerekirse alacakları taksite bağlanıp gönderilmeli. Bazen bazı şeylerin sadece varlığı güzel şeylerin önünde ki en büyük engeldir.
  Atiba devre arası jübile yapmalı. Teknik ekibe dahil edilmeli.
  Sergen Hoca ile yollar ayrılmalı. Ama bu şimdiden Teşekkür edip saygıyla yapılmalı. Eğer ki daha fazla zorlanırsa kalpler kırılacak artık hoş olmayacak.
  Devre arası tam bir yapılanma şart oğlu şart.
  En az iki forvet, bir stoper, bir orta saha, bir sol kanat olmak üzere 5 transfer yapılmalı.
  Eger bu söylediklerim yapılırsa belki bir ihtimal ligi ilk 3 sırada bitirebiliriz. Yoksa bu sene bizim üzerimize de küme düşme kalma hesabı yapan renklilerin madarası ve maskarası oluruz.

Bir cevap yazın