içinde

Yönetimin bu durumda olmamızda bir suçu yok mu?

Beşiktaş’ın bu durumda olmasında hoca ve teknik ekip kadar yönetiminde payı var. 

Beşiktaş’ı lime lime doğradılar. Emre Kocadağ; “elimizdeki malzeme bu yapacak bir şey yok” dedi. 

Başkan; Milli aradan sonra “isim isim açıklayacağım” dedi. Ses Seda yok? Neden açıklanmaktan vazgeçtin Başkanım?

Sergen Yalçın ve ekibine en önemlisi taraftarın isyanına kulak vermedi Beşiktaş yönetimi. Kulak verilmediği gibi; “Biz konuşacağımız zamanı biliriz her şeyin bir yeri ve zamanı var dediler.” 

Ben Ahmet Nur Çebi’yi çok seviyorum ama takımdaki oyuncuların maaşını zamanında yatırıyor diye kendisine de tapacak durumda değilim çünkü bu zaten Başkanın bir görevi. Başkan hem görevini yapar hem de “”Beşiktaş’ın haklarına sahip çıkarsa”” ozaman ona taparım işte. Ama bunu geçen senede Sergen Yalçın tek başına yaptı bu sene arkasında kendisine destek olan olmayınca oda yapmayı ve isyan etmeyi bıraktı. Ortada bir problem varsa tek bir kişiye yükleyip “istifa, istifa, istifa” demek bize bir şey kazandırmaz. 

Nasıl bu durumdaysak hep birlikte camia olarak bu kötü durumdan çıkabilmek için her şeyi yapacağız…

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. mehmetcan kardesim yönetimin en büyük sucu 2 ay sergen hocanin keyfini beklemesi hic kimse beşiktaş tan büyük degildir hocanin bu tutumu yanlis oglu yanlisti sikinin keyfi takima kafa yormaktan önce geldi kusura bakma kardeşim bu konuda sergen hocaya cok kirginim konu besiktas ise 2 3 saat ayir at imzanin sustur milleti ondan sonra istersen git bütün ukranyayi becer ama ilk deger verilen beşiktaş olmadi maalesef

 2. Yaşım 45 bu yaşıma kadar hiçbir hocaya bu kadar sınırsız destek veren bir taraftar grubu olmadı Beşiktaş’ta.Yetmedi iddia ediyorum bu kadar başarısızlık fatih terim yaptığında bile ona bile bu kadar destek verilmedi.Hatta istifa da bir hizmettir hoca twitleri çok atıldı.Bu kadar bilinçsiz hiç hoca görmemiş gibi bir Anadolu takimimiymis gibi davranan bir taraftar topluluğu varsa o zaman yonetiminde eli kolu bağlı demektir.Boyle şartlarda taraftarin sacmaliklarina dur demek için Aziz Yıldırım gibi liderlik özelliğin olmalıdır aksi takdirde bu iş böyle gidecektir.Bizim taraftarimiz maalesef ama maalesef Beşiktaş sevgisiyle şahıs yani Sergen Yalçın sevgisini karıştırmış tür.Aslolan Beşiktaş degilde Sergen Yalçın olmuştur.Ben şahsen çok ama çok umitsizim.

  • Benim için aslolan Beşiktaş abi. Sergen Yalçın ya da başka birileri benim için Beşiktaş’tan önde gelemez. Ben sadece Sergen Yalçın’ın geçen sene kısıtlı imkanlarla yaptıklarından sonra bu sene ne kadar eleştirsek de kredisinin 7-8 maç olduğunu düşünmüyorum ve istifa denmesinin doğru olmadığını söylüyorum. Hocanın istifa etmesi düşüncesine katılmamam da onu Beşiktaş’tan önde gördüğüm anlamına da gelmez…

   3
   1
   • Üstadım lafım genel Beşiktaş taraftarinadir sana yada herhangi bir şahsa yönelik değildir.Sosyal medyayı takip ediyoruz durum çok açık degilmi?Sorun hocanın istifa etmesi etmemesi falan değil.Sorun hocanın her halükarda kendisi gitmediği sürece orada kalacağını bilmesi.Kendisini başarılı olmaya endekslememesi yani başarılı olmak zorunda hissetmemesi.Mac sonu basın açıklaması tam bir facia degilmiydi.En ufak bir çözüm Umut gibi bir önerisi ya da açıklaması oldu mu?O da tıpkı bizim gibi oynanan oyundan şikâyet etti .

Bir cevap yazın