içinde

İNANIN..

Beşiktaş camiası şunu bilmeli, eldeki kadro ligin en iyi 2. kadrosu. İnanmadan başarı gelmez. Taraftarın görevi inanmak. Yönetimin görevi oyunculara güven sağlamak, ödeme yapmak. Hocanın görevi bir oyun sistemi oturtmak, bir iskelet kurmak. Sonra başarı gelecek zaten.

Beşiktaş’ın taraftarı sosyal medyada oyuncusuyla alay etmeyecek, Beşiktaş’ın yöneticisi oyuncusu hakkında basın önünde ileri geri konuşmayacak, Beşiktaş’ın hocası oyuncuya güvenecek. Olay şu ki, ne yapmamız gerekiyorsa tam tersini yapıyoruz. Bakın ateşi körükleyen en çok biziz.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Çok haklısın Mehmetcan, değer tüketmekte üstümüze yok. Bir de hiçbirimiz, hiçbir şeyle mutlu olamıyoruz.
    Misal tarihimizin belki en üst düzey kadrosunu nasıl yok ettiğimizi hatırlıyalım. Medel, Negredo, Kagawa, Adriano, Pepe gibi isimler neredeyse çöp ilan edilerek gönderildi. Yaşlı, pahalı, doymuş vs.vs. bitmek bilmeyen eleştirilerle, homurdana homurdana… Başımızda da kurt hoca(?) olduğu halde…
    Ee, çok değil bir dönem önce de gencecik çocuklar ellerinden geldiğince mücadele etmiyor muydu? Olcay’lar, Töre’ler vs.vs.. Bunlar da bizim seviyemiz değildi bize göre; baştaki hoca da acemiydi.
    Kimdir o vakit bizim seviye? Messi-Ronaldo mu? Emin ol onlara bile katlanamayız biz.
    Bir yerlerde bir yanlışlık var ama nerede?