içinde

Yetim…

Buradaki şu yazımdan dolayı Cimer’e şikayette bulunulmuş. Yazı özetle; FETÖ’nün futboldan elini ayağını çekmediğini, suyu halen bulandıranların onlar olduğunu betimliyor. Yine de link bırakayım; 

BAK!

Şikayet eden arkadaşım, kardeşim yada abim… Keşke fikirlerini paylaşsaydın da en azından seninde fikirlerini bilseydik. Şikayet etmek yerine fikrimi çürütecek üç beş kelam etseydin de bilseydik bizde neyin ne olduğunu. Neyse paşa paşa ifademizi verdik. Fikrimizin arkasındayız, olur da yargılama süreci olursa bakarsın Beşiktaşım lehine bir şeyler bile çıkarabiliriz. 

Neyse… 

Ali Koç’un açıklamaları da çok enteresan. Sanki benim geçenlerde yazdığım yazıyı birisi aynen önüne koymuş ve okumuş gibi. Yazının ikinci kısmında bahsettiğim kural hatası durumu, olimpiyattaki GS maçı ve bakanlarla ilgili olanları bizzat aynen aktarmış. Linkini de şöyle iliştireyim; 

Neresi doğru?

Beşiktaş yetim midir? 

Beşiktaş’ın adını başka bir kulübün başkanının bu kadar çok anması, bu kadar çok savunur gibi görünmesi doğru mudur? 

Yok mudur Beşiktaş’ımın hakkını savunan? 

Yok mudur tüm bu olanlara ses çıkartacak bir yönetici?

Yokmuş meğer..

Başkaları Beşiktaş’ı konuşurken, Beşiktaş’a dahip çıkması gerekenler sahip çıkmıyor. 

Ses dahi çıkaramıyor.

Beşiktaş’ın başı yetim çocuk gibi okşanmak isteniyor ve aynen de öyle yapılıyor. Yine ses dahi çıkarılmıyor.

Yetim bıraktınız. 

Sesiniz yetmedi, bir şeyleriniz yetmedi yada yemedi. 

Ama sizde yettiniz artık.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  • Çok teşekkür ederim kardeşim güzel sözlerin için. Açıkçası çok farklı fikirlerim var bu konuda. Sanki buranın okuyucusu yada takipçisi yapmış gibi gelmiyor bana. Komplo teorisi gibi gelebilir ama rahatsız olan eleştirinin yöneltildiği kişilerdir. E doğal olarak isim belli, hedef belli. Karşılığını verdiler zannediyorlar lakin ben delil olarak tüm var kayıtlarının tffden istenilmesini de talep ettim ama bakalım. Hayırlısı olsun.

 1. bu yazida ne varmis ali kardesim onu anlamadim hani agir küfür vs vs isme kisiye kuruma karsi olur dersin yaaa birinin kuyruguna bastin ondan dolayi şikayet etti dersin ( o da bence sacma az biraz insanda hür irade vs olmasi birakilmasi lazim ) böyle sacma sapan isler icin insani devletin polisini vs vs mesgul eden biri serefsizin en önde giden bayrak tutanidir

 2. Şu yazida sikayet edilecek bir durum goremiyorum Sevgili Ali Berber..Sikayet eden kisi neyi amaçliyor ? Varsa yanlis buldugun paylasimin altina erkek gibi cevaplarsin,biz de neyin dogru neyin yanlis oldugunu ogreniriz..Burada herkes özgurce fikirlerini beyan eder..Sikayet eden kisi kim bilmiyorum ama ya bu yazidan rahatsiz olan uyelerimizden biri ya da yazida ismi gecenlerde biridir diye dusunuyorum..Cok hosuma giden bir söz var “Zamani gelmis bir fikri engelleyecek hiçbir güc yoktur.” Açikcasi bu sözü kimin soylediginin bende hicbir onemi yok ,onemli olan sözdur…İdealist olan butun insanlara hitap eden bir sözdür..Korkuyla,zulumle,baskiyla dayatılmaya calisilan butun değerler yok olmaya mahkumdur..

 3. Şu forumda tanıyor/tanışıyor olmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğum biridir Ali Berber..
  Futbol bilgisini tartışmaya benim gücüm yetmez..
  Tanıdığım en aklı başında, en sakin ve fakat en sağlam Beşiktaş taraftarlarından biridir..
  Artı,
  Edebiyat konusunda sahip olduğu sanatçı kişiliği sergilemeyi -en azından şimdilik- uygun görmeyen bir büyük kalem ustasıdır aynı zamanda..
  ..
  Ali Berber,
  İnan bana şaştım kaldım kardeşim..
  Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum..
  Son derece şaşkınım, son derece üzgünüm..

  Yanında olduğumu bilmeni isterim..
  🤍🤍🤍🤍🤍

 4. Yazının içeriğini okumadım ama şikayet eden her kim ise çok çok yanlış bir hareket. Biz burada kendi aramızda bazen atışıyoruz ediyoruz o ayrı. Ama yazılanlar burada kalıyor. Cimer’e şikayet de ne oluyor? Buranın mahremiyetini bozmaya kimsenin hakkı yok. Bir fikre ne kadar muhalif olsak da suç olmadığı sürece herkes istediğini yazar. Kol kırılır yen içinde kalır. Bu hareketi yapan arkadaş bir zahmet bir daha bu foruma girmesin. Bizim huzurumuzu da bozmasın!