içinde

09.01.2021… SEVGİLİ GÜNLÜK…

Günaydın sevgili günlük… Baktım @admin açmamış, ben açayım dedim günlüğün sayfasını. Laf aramızda kalsın -@admin demişken- hafif ibnelik sezdim ben bu @admin de! … Az bi götlük var gibi sanki! (@admin ??)

Neyyse… Konumuz bu değil. Konumuz bizlerin ibneliği! …

Ulen arkideş! Nerdesiniz olm siz? Ne ayaksınız? Anca goy goy! Ne demiştik? Buraları boşlamayak, iki satır da (iki paragraf da olur; hatta daha iyi olur) olsa bişeyler yazak-çizek demedik mi? Demedik mi ha? Eee? Neden yazılınılmıyor? Bütün günü iki tık tıkla geçiren var; hepinizi görüyorum! Arkadaşlarınızın yanında şeapmiim diyom da; bundan kelli tek tek isim verecin habarınız ola! (Şive amma da kaydı amk!)

Ayıptır! Ayıptır yahu! 

Bundan sonra yazmayana token yok! Yazı var token var; yazı yok token yok! 

Ne diye açtık burayı biz? Hı? Yazacaktık- çizecektik, ortaya iki peynir koyacaktık, şundan bundan konuşacaktık; seks gibi! (Hoydaa konu gene sekse geldi!)

Neyse! …Akıllı olun! Tersimi göreceksiniz bundan sonra! (Bu cümleden “ferme arkasını gösterecekmiş anlamı çıkaranı yakarım!)

Sinirlendim lan günlük! 

Söyle yazsınlar bişeyler…

Çabuk! 🤗🤗🤗😉😉😉

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Sevgili admin. Lütfen gel işini yap. Sabah günlüğü aç, akşam olunca da kapat. Bizi FerMe’nin eline bırakma. Ayarı bozuluyor gibi geldi.😯 Kime kızıyor, neden asabileşiyor anlamıyorum. Bir gün içindeki herkesle birlikte siteyi yakacak.😬 Hiç olup gideceğiz. Vebal senindir. Dört gözle bekliyoruz. Sevgilerle, user.

Bir cevap yazın