içinde

10 numara ve buyuk hata

Oncelikle sunu belirteyim :Puan kaybetme ihtimalimiz olan bir macti ve kotu de oynamadik..

Merkezi orta saha kurgusunu kreatif oyuncudan yoksun kurmak ve maca boyle baslamak buyuk hatadir..Üc futbolcudan en az biri kreatif olmalidir..Elimizde 3 tane oyuncu kreatif oyuncu var..Oguzhan,Mensah,Adem …Bunlardan Oguzhan ve Mensah 8 numara pozisyonunda Adem 10 numarada oynar ..Adem zaten futbolu kafasinda bitirmis..Mensah yok ,geriye kalan tek oyuncu Oğuzhan onu da 8 numara pozisyonunda kullanarak başlamamiz gerekirdi ama ihtiyacimiz olan 10 numaramiz yine olmayacakti..

Nskala,Welinton,Vida’ya ragmen 10 numaramiz olsaydi bu zor maci alirdik..Golun %80ini bu futbolculara yazarim…

Her hocanin taraftara ters gelen oyuncu tercihleri vardir..Bu boyle olmustur ve olmaya devam edecektir..Senol hocada gorduk,Sergen hoada da bunu goruyoruz ,baska hoca olsa onda da gorecegiz..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Özellikle son paragrafa katılıyorum.Lakin elimizde Hasiç gibi kreatif oyuncu var taaa Sivas Gloria cup maçı da dahil demiştim.BU çocuk çok rahat 10 numara forver arkası serbest pozisyonda oynar lakin Sergen hoca hala ve hala düşünmüyo ayrıca Mensah kreatif ten ziyade bence al verci değil dripling yapıp topla hızlanan bir oyuncu zaten pas tercihlerinden bir maesto olmadığını görebilirsin.Sağ ve sol açık pozisyonuındada oynayabilir çalım atma özelliği var çünkü.