içinde

12.01.2021…SEVGİLİ FerMe!…

Geçenlerde bizim bu aklı evvel görselini paylaşıp, “sen anlat günlük!” dediydi ya hani… Anlatayım; ama öncesinde şunu sormak istiyorum: @FerMe sen ayaksın koçum! Hayırdır birader? Esiyodun, gürlüyodun; yok boş bırakmayın, vay efendim yıllık yapçam bla bla bla… falan filan? Üç günde bıraktın mı bebeğim? Yaa, bişey dicem de ayıp olacak; başladığın hangi işi bitirdin lan sen?! (Ohaa! Pismişim ha ben de!) 

Neyse… Konuya dönelim. Neydi ki? Hah! Anlatacaktık! 

Öncelikle nasılsın @Hamdi abi? @Akın hocam? @Miralay usta? Sağlık ve afiyettesinizdir umarım. @Musa abi priviyet! Kak dela? Moscow’da havalar nasıl? Abi beni bi gezdirsene oraları yaa:)) …O ilik gibi… Öhhö öhhö! … Ne diyoduk? Hah! Bu FerMe var ya bu FerMe! Konuşursam insan içine çıkamaz ha bu keriz! S.ke sürülecek… Ne sansür uyguluyorsam; sike sürülecek akıl yok haa bunda! Demin sandalyeyle konuşuyodu, dün mutfak robotuyla derince bir tartışmaya girdi!… Mutfak robotu haklıydı gerçi!… Bu aralar gergin biraz artiz! … Mutfak robotu…

Uzatmayayım… Açtım işte sayfamı; saygın forumumuzun müstesna üyeleri… 

Yazarsınız belki birkaç satır!

Bu hibnetora kalırsak, ohooo oo! 🤐🤐🤐🙄🙄🙄😬😬😬

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Hamdi Abi?diye hitab etmissin tesekkür ederim.herhalde Dogru bir tesbiti.zannedersem sitemizin en yaslisiyim.yasim 68.Dünya büyük bir degisimi icinde.gelecek 30 yil cok önemli.anadolunun her yerini vakti gecirmeden agaclandirmamiz lazim.gönlünüz yesillik kadar güzel olsun.

 2. Çok ümit bağlamıştım bu projeye ama her büyük değişim in başına gelen bu günlüğünde başına geldi …
  çok güzel olur .
  Gayet mantıklı.
  Ben hep yazarım.
  Aslında benim fikrim di.
  Parti kur oy verelim.
  Boynumuza dola.
  Diyen herkes iş ciddiye binip bir kişi hareket e geçince “şöyle bir bakalım bu herif bir şey yaparsa bizde sahip çıkarız yok tutmazsa bizden bilmesin kimse” derecesine geri cekildi…
  Bu davada sahipsiz kaldı sanki..

  • Asla! Kat-taa! Kalır mı sahipsiz hiç @Miralay dost! El birliğiyle geliştirerek götüreceğiz bu projeyi… Orijinal paylaşımlar farklı başlıklarda gelirse, çalar buraya yapıştırırız olmadı😋… Yılı tamamlayınca çıktı alıp bakarız; hoş bişey çıkacak mı bakalım:)
   Şu mutfak robotunu parçalarına ayıriimde bi! 🙄🙄😉😉

Bir cevap yazın