içinde

14 macta 11 galibiyet =Şampiyonluk

Gs 7 mac ust uste kazandiktan sonra erzurum ,ankaragucu,sivas maclarindan biri veya ikisinde puan kaybedecegini bekliyordum

Çunku super ligde seri galibiyetler en fazla ortalama  8,9,10 mac surer…6,7,8 mac kazan bir takim icin puan kaybi yaklasmis demektir ve  umulmadik rakiplere karsi puan kayiplari muhtemeldir..

Burada onemli olan,  puan kaybindan sonra takimin moral motivasyon ve form durumunun nasil oldugudur…Takim bu yonden dagilmissa puan kayiplari kisa aralikla veye ust uste devam edebilir

  Besiktaş 4 mactir galip geliyor ve geriye 14 mac kaliyor..Onumuzdeki 4 macta puan kaybimiz muhtemeldir ve moral bozmaya gerek yok..Puan kayiplarinin sonrasina  5,6  maclik iki seri galibiyet bizi sampiyonluga tasiyacaktir yeter ki 6sye ve fbye kaybetmeyelim..Gs ve fbye yenilmeden alacagimiz 11 galibiyet 3 beraberlik sampiyonluk getirir..Puan kayiplarindan sonra takimin moral ,motivasyon, performans acisindan iyi olmasiyla seri galibiyetlerin ve sampiyonlugun gelecegine inancim tamdir..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Puan kaybından sonraki haftalardaki moral ve motivasyon gerçekten çok önemli. Puan kaybettiğin hafta maçtan sonraki tepkiler bu moral ve motivasyon düzeyi hakkında bize bilgi veriyor. Dün akşam maçtan sonraki tepkilere baktığımız zaman bunlar ciddi olarak dağıldılar. Galatasaray’ın önümüzdeki hafta ve sonrasında da puan kaybı muhtemeldir. Bundan ötürü, Galatasaray yönetimi ve teknik ekibinin böyle vahşi şekilde saldırmasının kendilerine negatif yönde geri dönüşü olacaktır. Şöyle ki futbolcunun önünde başarısızlıkta tüm sorumlular olarak hakemler gösterilirse, futbolcu kendinde hata olmadığını düşünerek bunu kullanır. Örnek Aziz Yıldırım döneminde hakemlere ve federasyona o kadar çok yükleniyordu ki, futbolcular başarısızlığın temel nedenini dış etkenler olarak görüyordu.