içinde

150 bin euro tasarruf için giden Umut…

Kenardan oyuna sokabileceğimiz iki adama bakıyorum..

Kendisine faydası olmayan Ozi ve Töre ile hamle yapmak zorunda kaldığımız vaziyete bakıyorum…

Bir zahmet patlama yapması beklenen Ljajic’in katkıyı geçtim 1 kişi eksik oynatmasına bakıyorum…

Sonra ”bence de” hatalı olan Necip Rozier hamlesine bakıyorum..

150 bin euro tasarruf için Umut Nayir’i balkanlara kaçıran yönetime bakıyorum..

Koca sezonu 1,5 forvetle tamamlamak durumunda bırakılan takımıma bakıyorum…

Katılın veya katılmayın kardeşlerim. Sergen Yalçın bu noktada en günahsız adamdır. Hataları olmakla beraber bu koşullarda bu takımı en tepede tutabilecek tek adamdır. Bu takımla bu kadar olur! Tekrar ediyorum hamle oyuncularımız Töre ve Ozi.. Ve ilk 11’den sadece 2 tane kilit eksiğimiz var..

Bir çuval incir berbat oldu..

Kendimize panik, rakiplere toparlanma fırsatı verdik..

Toparlanmamız UMARIM uzun sürmez..

Hepimize geçmiş olsun..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. sergen yalçının günahı: welington gibi, nskala gibi bir otla beslenen yeteneksizleri aldırması.hadi aldırdın abi adaletin varsa rıdvanın hakkı olan formayı ver. montero welingtondan 3 kat iyi ara topu atıyor formayı ona ver. nkoduyu şimdiye kadar göndermesi lazımdı.neden tuttu.umut nayır nkoduya 5 basardı.bencede sergeni bile taşıyan aboubacarla ghazalmış.bu fikre katılıyorum.elini iki yana açarak maç kazanılmıyor.gelecek sezonla ilgili en ufak çalışma yaptığındanda şüpheliyim.gerçi welington gibi adamlar bulacaksa transferi komple erdal başkana bıraksın.o bulsun.çebi pazarlığını yapsın.

  2. Şirin baba sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Öncelikle moralim çok bozuk onunda etkisi olabilir. Alanya maçını alamazsak şampiyonluk çok zor. Bunu bana söyleten hem kirli düzen hemde sergen hocanın saha içinden saha dışına hizla kafa olarak gitmesi. Saha içine acilen kafa, ruh, beden olarak dönmesi lazım. Renklilere can simidi olduk resmen.