içinde

2 önemli eksiğimiz vardı..

Bu 2 eksik oyun planımızın, atak organizasyonlarımızın temel taşlarıydı.. Üstelik, onların yerini doldurmak için de taşları yerinden oynatmak zorunda kaldığımız bir maçtı.. Böyle maçları kazanmak çok kritik.. Nkoudu sorumluluk aldı, ersin soğuk olmasına maç boyunca top gelmemesine rağmen çok önemli anda ortaya çıktı.. Maç başında tartıştığımız Nsakala maçın son dakikalarında cezasahasına can havliyle depar attı, penaltıyı aldı.. Hasic kötü de olsa kaleye şut çeken nadir oyuncularımızdandı.. Katılırmısın bilmem ama bence Mensah-Atiba-Josef vasatın altındaydı bugün.. Sergen onları hareketlendirmek için çok uğraştı bu akşam.. Necip değişikliğine çok anlam veremedim açıkcası ama onu da o bölgeye maç içinde mesaj vermek için yapmış olabileceğini düşünüyorum.. 

Sergen in ben de arkasındayım, o ayrı ancak maç içerisindeki ani kilitlenmelere karşı çözüm üretmekte zorlanıyor, bu da bir gerçek.. Yine de Galip geldiğimiz müddetçe Sergen doğruyu yapmış demektir.. Onu eleştiren arkadaşlar da akın akın kendini hissettiren bir organizasyon problemimizi görüp ilerleyen haftalar için endişeleniyorlar.. yapıcı oldukça onlara da saygı duymak gerek ancak Sergen bir şekilde maçları kazandırıyor bunu unutmayalım…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Galibiyet,
  Alınan 3 puan,
  Kazanılan 3 mil. Tl..

  Bu rakamlara kimin sözü olabilir..

  Yine de, fazla değil, Mensah daha dikkatli olabilse, top tutabilse, tuttuğu topları dağıtabilse, kazsnılan penaltıyı kullanabilse,

  Güven, Allah rızası için, artık birazcık aklını kullanabilse, daha 15. dk”dan kopartıp alacağımız bir maçtı..

  Unutulmasın, kaleye ilk şutumuzu 75. dk’da attık..

  Onun dışında N’Sakala da dahil, herkes görevini yaptı..

  (Necip, inan bana o kısacık sürede dahi, Mensah’tan daha dikkatli, daha başarılıydı.. Çünkü Mensah, bir türlü düzen tutmadı..@zeus)

  Ve, evet golune şapka çıkartmak gerek, ancak Hasic, oyuna ağırlık koyacak düzeyde değil henüz..

  Yine de, çerçeveyi gördüğünde vurması, hareket halindeyken, hızlı atak esnasında aldığı asisti düzgün ve sert bir vuruşla gole çevirmesi çok güzeldi..
  Şifo Mehmet’vari bir vuruştu..
  Ve çok güzeldi..

  Girdikten sonraki oyunuyla kadroya alınması,
  Attığı golün güzelliğine bakıldığında da kadro dışında kalması mümkün değil Hasic’in…

  Nihayetinde, sezon toplamındaki başarımıza da bakarsak, hakkımızla lideriz..

  Daha ne olsun…

  ?????