içinde

2003-2004

2003-2004 sezonunda olduğu gibi, Erman yine ortalığı karıştırıyor. Beşiktaş maçı alırsa lig bitecek diyor. Beşiktaş’ı durdurabilecekler mi diye soruyor. Bir adam çıkar 1 penaltı 3 kırmızı verir seni darmadağın eder diyor. Yarın çok ama çok dikkatli olmalı takım. Allah sonumuzu hayır eylesin.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. yazıklar olsun..bunlarin kazandigi paranin 1 kurusu bile helal degil.isleri gucleri alavere dalavere..yani burara diyor ki..mac besiktas lehine giderse goster kirmiziyi ver penaltiyi..biz haram yedigimiz ekmegimizden olmayalim..o zamanlar sosyal medya bu kadar yayhim degildi..bu capsizi heryerde ifsa etmek lazim.

  2. fenerlilerde hakemlede olsa yenelime razilar zaten..hakerek degilde,birsekilde yenmeliyiz lafkari dolasiyor..yarin haksiz 2 penaltiyla kazansalar .birsey desen kudurun derler..boyle bir camia iste bunlar..millet olarakta genele vurursak turk milletinin yapisida bu yonde cok bozuldu..artik hirsizlik ugursuzluk cinayet vs oyle ayiplanan seyler okmaktan uzak..yeter ki paran olsun..allah nasip ederse emekli olunca..mandira folizofu hayati yasiyacagim..

    • İşte bu ülkeye adalet her alanda ne zmaan gelirse bazı şeyler düzelecek.Bunu sporda canlandırıp kitleleri harekete geçirebilrmiyiz.Bizi kastedmiyorum sağ duyulu fenerli,gsli insanlar var ama azınlık ne kadar çoğaltabiliriz orası önem arz ediyo.

Bir cevap yazın