içinde

22 milyon Euro

Cenk Beşiktaş ve Türk spor tarihinin en pahalı transferi.dunyanin en iyi Ligi’nde oynuyor, ve hala orda hedefleri var. Milli takim ve geleceği için Dört ay daha Beşiktaş a gelmek onun açısından mantıklı.bundan bizde yararlanalim bu adamı bonservisi ile almak mümkün değil.hulk Çin’den gelecek formu nasıl ,ülkeye ve takıma adapte olur mu hep soru işareti? Cenk formda hazır gelecek.en mantıklı transfer olur.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. portekize gitii çift hane.. rusyaya gitti çift hane.. çine gitti çift hane.. ya Allah aşkına ne uyu mu? cenk sakat biliyorsunuz demi.. biri formunda değilse bu da cenktir.. bu form ile gelip larini mi kesicek? nkodoyu mu kesicek çok zor.. cenk anca boşa alınmış oyuncu olur.. sakatlıktan sonra cenk bitti.. hatta evertona gittiğinde bitti.. biz iyi para kazandık gerisi önemli değil.. hulka da uyum sorunu demek biraz garip geldi..

    1
    1
    • Sevgili eduega mutlaka hatırlarsın eski forumda Cenki en formda doneminde en fazla eleştiren bendim.Lakin hulk mu Cenk mi büyük risk dersen hulk daha büyük risk biz adamın 5-6 yıl önce porto da attığı gollere bakıp vay efendim diyoruz Çin ligini baz almak imkansız Cenk öyle böyle primler ligde oynuyor alır 4 ay etinden sütünden faydalanirsin. 34 ünde hulka bu parayı vermek daha büyük risk saydığın adamları bu formlariyla hulkta kesemez Cenki yedek bırakırsın ama hulku zor Cenk in abuş la gol attığında havada göğüs tokusturmasi şampiyonluk yolunu açabilir. Bence hulk u gözümüzde fazla büyütüyoruz biz gutileri negredolari q7 leri gördük kariyer olarak yanlarına yaklaşamaz ama en çok katkıyı atibadsn tesisten aldık…