içinde

3 saatlik bir spor programı

1 saat fenevi konusuyorlar 1 saat gsyi konusuyolar hep aynı şeyler değismiyor hep aynı konular… sonra 1 saatlik dilim kaliyor programda Beşiktaşa geciyoruz diyor.. turgay demir denen zaatı bağlıyorlar adam gelmis fenevbahceyi konusuyor… fenev bahçenin ofsayt pozisyonunu anlatiyor… ya kardesim adamlar zaten dün bugun fener bolumunde bunu defalarca kez konustular zaten, bize ne kardesim ben Beşiktaşımı konuş yorumla onu istiyorum niye Beşiktaş tataftarinin hakkina giriyosun ya birde bu zaat Beşiktaşlıyim diye geziyor ya deli oluyorum ya… abi Allahın gücüne gitmesin bir şey dicem günaha giricem.. ( ölmek için yaşı gelmekle ilgili)… evet 20 Besiktas bolumune geceli 20 dk oldu ve 20 dkdir fbnin ofsayti konusuluyor..

Ya arkadas cizgi cekilmis szalainin ayak önde işte veya 1 cm değil ofsayt vermisler bitmis hatalidir veya degildir bunlar zaten gri pozisyonlar… hakem hata yapabilir.. onyekueunun götü gibi meydanda değil ofsayt pozisyonu.. ne ağladılar ya… birde serdar azize faul yapilmis penalti verilmemis.. abi o zman her kornerde kafa topuna cikana penalti calin.. adam oldugu yerde ziplamis kafa topuna kollari tabiki açilcak.. serdar aziz kafasini o bölgeye doğru sokuyor ne penaltisi.. cikmasin o zman savunma oyuncusu kafa topuna hepsi penaltı olsun.. ne istir abi fenevi aklamaya çalışmak gsyi aklamaya çalışmak.. kimse demiyor kayserinin hakkı yendi tuzağa düştü.. kural üretip şey yapiyorlar.. baskettede öyle her yerde öyle… evet 30. Dakikaya giricez hala ofsayti konusyorlar… fb ve gs sizin sonunuz olacak ama ne zaman sabırla bekliyorum..

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. Evet birazdan program biticek.. yarın Beşiktaşın maçı var.. Türkiyenin 2.kupasi olan kupa.. bizzat kanal olarak sponsor olduğun kupa maçı.. maçta ligin lideri ve gecen sene şampiyonu arasinda oynanicak.. lig maçı zevkli 5 gollü geçmis bol bol konuşmak için konu var.. ama hala VAR ve ofsaytı konusuyorlar.. 😀 evet bundan önceki programlarda 24 saatlik dilimde sadece ve sadece 1 saat toplasak Beşiktaş konuşmamıştırlar.. vallahi bravo hiçte sıkılmıyorlar ya şaşırıyorum

Bir cevap yazın