içinde

80+ , Hatay , Mesut Civcivler

Kişisel tahminim 80 puanı geçen yüzde 90 şampiyon olur.Kalan yüzde 10 da iki takım 80 üstüne çıkarsa 85 i gören  ipi göğüsler. Lider biz olduğumuzdan hesabı ona göre yaparsak 34 puandayız ilk devre sonuna 4 maç daha var.Tulum çıkarsak 12 puan eder onu da eklesek max.  46 tahmini 5-6 puan kaybederiz yani 40-41 puanla ilk devre biter.Bana göre 40 üstü evla bunun 3 unu gs den alırsak ikili averajla çok işimize yarar.Hatayi yenersek süper olur ne yapıp edip kalan 4 maçtan max puan alıp kendimizi 40 in üstüne atmak gerek.Yıne bizden yola çıkarak 80+ in 41-42 sini bu devre toparlarsak ikinci devre bi 40 daha bizi şampiyon yapar.

Mesut mutlak suretle fb ye katkı sağlar.Extra dan 7-8 de puan kazandırır. Benim merak ettiğim bu civcivler uefa takibinde değil mi fenarasyon zaten onlarda da uefa da mesut işine nasıl kılıf bulacaklar? Kaç yabancısı var bu ibn…in kimi yollayacaklar birde transfer açıldı ama alınan adam ilk devrenin kalan 4 maçında oynayamaz değil mi  ??

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Bence haksızlık bu transfer devre arasında olur 2 devre oynar Mesut Alman milli takımını seçtiği için yabancı statüsünde diye biliyorum. Hem bi yabancı yollamalari gerek hemde uefa bunlara bi 2 milyon avro uyarı cezası kesmişti men bile alabilirler. Sanırım tamda bu yüzden dönebilir Ozan ı 10-15 milyona satma söylentileri çıktı .