içinde

a.gücü – sivas

a.gücü , h.karaman geldikten sonra , 10 maç oynamş, 5 G – 3 B – 2 M almışlar. iyi performans. ancak aldıkları 2 mağlubiyette de 4 er gol yemişler. hatay ve trabzondan. 3-4 maçının özet  görüntülerini seyrettim. futbol mucizesi olmazsa ki rakibi ciddiye alacağımızdan , zorlanmadan kazanırız zannediyorum. ( abubakar ın oynayacağını düşünüyorum )

sivas maçına gelince ; bence gs maçı dahil , içlerinde  en zor maçımız. herşeyden önce az da olsa bir rakım yüksekliği var. sivas çok formda. sakatları yok. malum  rıza çakımbay faktörü var. bir de geçen maçtan kalan meşhur taç hikayesi var. sivas’daki devlet ekranının hepsi ayağa kalkmıştı. asporda 1 hafta sokak röportajları dahil yayınlar havada uçuştu. kısaca benim tahminim bu maça bilenecektirler. 

bize gelince. onlar bilenecek de biz bilenmeyecek miyiz. şampiyonluğa oynayan biziz. bizim onlardan daha çok bilenmemiz lazım. 

bunları neden anlatıyorum ; bu iki maçın önemi çok büyük. bence şampiyonluk maçları. kazanırsak, gs ile 8 , fenerle 7 puan yapar. fenerin bizi yakalaması için , kalan 6 maçta , 1 mağlubiyet 3 beraberlik almamız lazım. yani 6 maçın 4 ünden puan kaybetmemiz, fenerin de tüm maçlarını kazanması lazım. gs için de aynı şeyler söz konusu. 1 mağlubiyet 3 beraberlik lazım. 

umarım herşey yolunda gider, haftaya salı akşamı 20 : 55 de yüzde 90 lık şampiyonluğumuzu konuşuruz. 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin