içinde

Abartıyorsun ZEUS, bu kadar paranoyak olma!!!

Bu şekilde düşünenler olabilir, ancak ben yine de bu konun altını çizmeye devam edeceğim..Kusura bakmayın arkadaşlar ama bunu sürekli yapmaya devam ediyorlar.. ve durum farkedilip tepki verilmedikçe yapmaya da devam edecekler bence.. İsterseniz Açın bakın.. Ben az önce baktım.. Beinsport, Cnn Türk, Fanatik sadece benim görebildiklerim.. Görmediğim daha birçok haber ve spor ajansında ve sosyal medyanın tetikçi gazetecelerinde de bunun böyle olduğuna eminim. Verilen haber şu: 

“GS Karagümrük deplasmanında son dakikada yıkıldı”.. 

Şimdi soruyorum size, dünkü maç bu başlıkla verilir mi?
Diyeceksiniz ki, E öyle değil mi…

Hayır abi öyle değil.. 

Bu başlık Karagümrüğün emeklerini hiçe saymaktan, Haklı bir galibiyete az da olsa gölge düşürebilme çabası, en nihayetinde GS nin yenilgisine bir şekilde hafifletici sebep, kulp bulmaya çalışmaktan başka birşey değildir.. 

Maç içinde hakem zaten emekleri hiçe sayıyordu zaten.. Allahın adaleti ve Karagümrüklü çocukların inancıyla bu boşa çıktı.. Sen eğer doğru haberciysen haberini bu açıdan görürsün. Maç boyunca iyi oynayan taraf Karagümrüktü, son dakika da haksız bir penaltıyla yıkılacak olan taraf asıl Karagümrük’tü.. Lakin bu kirli medya, başlıklarını tam tersi atarak ve yazının içeriğinde Karagümrüğe hemen hemen hiç değinmeyerek, penaltının yanlış karar olduğundan zerre bahsetmeyerek kirli algısını yine ortamlara yaymaya devam etmektedir..

Eyy Medyaaa ?

yok yok tamam o kadar da değil ? 

Ama asabım çok bozuluyor bu konuya..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum