içinde

Adım Adım Değil, Koşar Adım Şampiyonluğa!

Skor aldatmasın. Biraz ciddiyet takınsak 4-0 işten değildi.

Alabileceğimiz çok önemli bir dersi kazanarak almak çok güzel. Bundan sonra bu ciddiyetsizliği göstereceğimizi sanmıyorum.

Bayrakları, formaları sandıklardan çıkarın. Lazım olacak! 😉

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Ben o kadar rahat değilim. Net pozisyonumuz var 2-3 tane ancak oyun kalitesinde çok büyük gerileme var ve bu futbol final için yeterli olmayabilir. Forma adaleti de sallantida maalesef. 5 değişiklik hakkı kartı sınırında olanlara rağmen kullanılmıyor. Kenarda sürekli oturan Hasiç Nkoudou Oğuzhan a şans verilmiyor küsmeler başlar bu gidişle.

  • Oyun kalitemizin bir kaç hafta öncesine nazaran bir miktar düştüğü noktasında hemfikirim. Bu düşüşün de finale yaklaştıkça temkinli oynama güdüsünden kaynaklandığını düşünüyorum. Beni asıl mutlu eden şey, bugün penaltı golüne kadar Beşiktaş’ın bu maçta gol yemeyeceğine dair beni ikna etmesidir. İnşallah çok daha iyi olacağız..

   • Haklısın işte burda formayı hoca biraz tereddüt ediyor özellikle josef atiba konusunda dorukhan ozi necipi işin içine mutlaka dahil etmek gerekir.Zaten bugün son dklarda yediğimz gol baskı bu sebepten dk 80 hala neyi bekliyorsun hoca diye az hayıflanmadım.Çünkü josefle atibanın yüz ifadesini gördüm.Hoca o topla direkten döndü tabi o payeyi çıkardıysa umarım anlamıştır.

 2. Sandığa koyan var mı yaa? O bayraklar, formalar(korsan😋) her daim elimizin altında; gururla…
  Nisan yaklaşıyor; İstanbul’u bilmem, boğaz soğuk mudur Nisan’da?
  🏴🏳🏴🏳🏴🏳🏁🏁🏁🏁
  ✊✊✊✊✌✌✌✌✌✌
  😏😏😏😏😏

Bir cevap yazın