içinde

Ağlayan bebelere pek takılmayın

Bunlar aynı pislik.. bugun şıcrarlar yarin iyi bir takim gelip patlatir.. takilmayin fazla..

Zaten albayrak gerekli mesaji vermis boğazi ağriyormus 🙂 biz inandik.. bunlar varya çok sinsi.. bunlar korona ilk ciktiginda toplanti yaptilar 🙂 toplantidan sonra terim-albayrak-cengiz ve bir yonetici daha korona olmustu ne tesadufse 🙂 neyse ya bunlari gecelim terim 3-0 kazaninca oyundan zevk aldik diyor… nasil kayseriyi tuzağa düsürduler demi.. demez ama kazandi ya demez.. galatasaray bu ligde adalet istemiyor ayricalik istiyor.. bu ligde adalet olsa gs zaten ilk 5 e giremez.. küme düser.. aynı sekilde fenerde.. 

Biz kazandikça bunlar kuduracak.. rossier elle oynamis niye cezali duruma düşmemiş diye kuduruyorlar.. fenevden var mi sinirda olan oyuncu bilmiyorum ama varsa eger bir kez olsun sinirda diye haber yapilmiyor 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ek olarak gece Asporda Savaş Çorlu Gs li diyoki Beşiktaş şimdiden gönüllerin Şampiyonu diyo işte bunlar böyle oç.Sadece ülkede gs fb konuşulsun biraz biz çok az ts ye yer veririz.Ülke bu zihniyette olduğu sürece biz daha çok geriye gideriz.Ama bundan sonra ne sosyal medyada ne de ekranlarda hakkmızı yedirmek yok.Oyüzden diyorum ne olursa olsun en ufak şeyde lehte alehte onların lehine olan her şeyde yaygara koparmak şart.Bu ülke futbolunda.