içinde

ah emirhan ah

bu konuda yönetimi çok suçlu buluyorum. hatalılar. nedir bunlar : genç futbolculara karşı kalınan ilgisizlik, çocukların parasal ve diğer sorunlaryla ilgilenmeme ve geç kararlar verip , geç hamleler yapılması v.s. ve onlara değer verildiğini hissettirememe .

şimdi önemli olan bundan sonra geliştirilecek strateji ve yapılanma. gerekli önlemler. gerçi bu konuda artık akıllandıklarına dair sinyaller geliyor. bugün başkan açıklamalar yapacakmış . bakalım. 

ancaaak ; emirhan az mı suçlu. işte okuyoruz, sözleşme imzalanırken yapılan dayatmalar, torinoya gidişin çok önceden SİNSİCE planlanması felan çok üzücü gerçekten. açık açık ben gideceğim diyip ortaya çıksaydın sana pek kızamazdık emirhan. ama bu sinsilik nedir kardeşim. ne kadar ilgisiz olsalarda , seni yetiştiren , buralara getiren kulübüne , mirsad denen pu.t la yaptığın bu ihanet ( burda bu söze karşı çıkanlar olacaktır. olabilir. bu benim görüşüm. çünkü çok kızgınım. ve hala geçmedi. ) nedir . çok büyük ayıp ettin. hepimizi çok üzdün. ama yine de yolun açık alsın. umarım başarılı olursun. bunu senin için değil, kendimiz için  istiyorum. bundan sonra satacağımız futbolcular için önemli bu.

neyse artık giden gitti. kalan sağlar bizimdir diyeceğiz. ve çok akıllanacağız. inşallah tabi 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Uzlumene gerek yok Pascalim..Biz Emirhan Delibaş’a bakalim,bence bu cocuk Emirhan ilkhandan daha iyi futbolcu olacak..Emirhan Ilkhana aryik uzulmuyorum,kendi etti kendi bulacak..Besiktasin kapisindan iceri girmesini istemiyorum..Kendisi istese kalırdi..Dar alanda iyi oynayan,top tutabilen futbolcular buyuk yildiz olur,Emirhan Ilkhanin bu yonununu zayif gordum..