içinde

ajdin hasic

Hasici kullanmak lazım.. çocuğun kumaşını biliyoruz.. önümüzde çok fazla maç var… bize çok lazım olacak.. devre arası boydu gelip de yazmak gibi aptallık inşallah yapmayız.. boyd tam bir el freni hiç gerek yok.. yokluğunu hiseetmedik bile.. en azından gelecek vaat eden kumaşı daha iyi olan hasici kullanmak daha mantıklı… güven yalçın’da her geçen gün daha da geriye gidiyor.. o kilolardan biran önce kurtulması lazım.. bu eleştiriler onların iyiliği için..

ljajic abi yeteneğin var.. resmen kendine ihanet ediyorsun.. derdi 11 de devamlı başlamam.. ondan küsüyor artislik yapıyor.. kimi keseceksin… nkodou ve larin bu performansı verirken zor… orta saha düzeni zaten kuruldu… kendine gelsen artık çok kaliteli bir silah olursun da işte… sabır inşallah kendine gelecek… şu sakatlıktan bir kurtulsa.. gökhan içinde aynı şey geçerli..

boyd-lens-mirin-douglas bunlardan da biran önce kurtulmak şart.. bunları kimse almaz.. hatta boyddan da… kiralık ta yollayamıyoruz… 

son olarak tosic – manzukic bunlar zaman kaybından başka bir şey değil… geçen girou dedim adam golleri sıralamaya devam ediyor.. bu hafta 11 başlamış… daha da alamayız…  

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Mukemmel tespitler. Sağ kanatta yakaladığımız uyumu sol kanatta da yakalasak aslında baya bir yol alırız. Bundan daha önemlisi lig çok uzun maraton. Çok adam lazım. Ama öyle adamlar olmalı ki birini çıkarıp diğerini koyduğunda hiç sırıtmamalı. Biz bunu çok rahat yaparız aslında ama senin dediklerinle Eduega hocam.
    Hasiç kesinlike hep hazır olmalı. Atakan, Gökhan, özellikle Oğuzhan ve Lajic. Bu 5 adam gerçekten inanılmaz yetenekli. Bu adamları Sergen sürekli hazır tutmalı. Hocalıkta bunu gerektirir. Kadro dışı olanlardan kimsenin ümidi olmadığı apaçık. Ocak ayında inşallah kurtuluruz. Düşünmek bile inanılmaz yoruyor insanı. Bizim takıma elimizdeki oyuncuların haricinde ciddi anlamda stoper ve santrafor lazım. Kaleci konusunda çok kararsızım. Utku da Ersin de hem inanılmaz kurtarışlar yapıyor, hem de inanılmaz hatalar yapıyor. Daha çok gençler. Şans verilsin istiyorum ama Beşiktaş gerçekten çok büyük klüp.