içinde

alanya maçı kadrosu

mert- necip, tayyip, wellington, masuaku — pudding,tayfur,gedson — cenk, abu, nkodu  olacak gibi gözüküyor. tayfuru , orta saha adamı yokluğunda , sağbeke koymam.  necip, senede 1-2 kez çok iyi maçlar çıkarıyor. belki bu maç o maçlardan biridir. yanılmıyorsam, fenere karşı sağbek oynarken , sol arka direkte, kafayla gol atmıştı. yine atar mı atar 🙂

yine kaan ayhan’ın peşine düşmüşler. bi dünya para bayılıp, vasat bir adamı alacaklar. umarım opsiyonu bize bağlı kiralık alırlar. orta saha transferi çok daha acil oysa. 

beşiktaşın çocuğu, son zamanlarda biraz sıkıntılı. hiç yerine adam felan bakmayıp, derdi neyse çözmek lazım. hoca ve yönetim oturup çözsünler bu işi. kankası da geldi.  ekürisi de bir iki haftaya oynamaya başlar. mete kalkavan da , maaşallah, bizimkilere kırmızı göstermezse, o hafta ç.kü kalkmıyor heralde. ankaragücü maçında o karambolde josefe de göstermişti. 

ahmet çakar , bizmkine ahlaksız felan deyip  giydirmiş. bu, pascal’ın olayından sonra da ahlak bekçisi kesilmişti. yapmadığı hakaret kalmadı. ama pascal kovulduktan 1 hafta sonra, serhat uluerenle birlikte kendi programlarına çıkarmışlardı ahlak bekçisi ahlaksızlar.

sevgili yönetim sizse derin uykular her konuda. mışıl mışıl uyumaya devam. yalnız nolur şu transfer işini ciddiye alın. alacaksanız , direk 11’e girip oynayacak, sorun çözebilen kaliteli adam alın. lütfen, düşüşe geçmiş, hasta, sakat adamlardan uzak durun. sakata gelmeyin 🙂 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum