içinde

Algıya Devam

Sosyal medya ve diğer spor medyası bir umut Feneri kurtarma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.. 

Manşetlere baksan, derbiye Caner damgası, Fener GS yi de kurtardı, Hatta habertürkte miydi neydi.. “OyunbOZAN” .. manşete bak manşete.. Hangi oyunu bozmuş FB, gördük dün boylarının ölçülerini, sanırsın top oynadılar.. Anadolu takımı gibi oyun oynadılar 90dk, bir allahın kulu bahsetmemiş.. puan durumundan habersiz yabancı birine okut, maçı Kazanıp bizimle aynı puana geldiler sanır ..

Ama böyle devam, çok da şikayetçi değilim.. Biz önümüze bakalım yeter

 Erolü bir süre daha göndermesinler.. Bakalım ozaman hangi algıya başvuracaklar.. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Evet doğru, ama kaybedilen bir şey yok Edu.. İyi durumdalar mı sanki yine kaostalar.. ama haberlere bakarsan bizden iyiler maaşallah, oyunları bozuyorlar.. Kabul etmiyorum ben, haberlerde Fener paçayı zor kurtardı olacak.. Çünkü gerçek bu.. Bizim becerememiz ayrı konu

  1. Medyanin baska secnegi yok zeus.onlar öyle algi yapacaklar onlarin derdi 11hafta Daha yorum yapip para kazanmak.dünkü mac sonucuna en cok sevinen emin ol medyadaki yorumcular olmustur.malesef vatanimizda hersey para üzerine kurulmus.bunlari görmezden gelip yolumuza devam edecegiz ve insallah sampiyon olacagiz.

  2. Abi Soruyorum size Caner derbinin neresine damga vurmuş.. Fb de vursa vursa Altay damga vurdu diyebilirsin belki maça, ama onu gönül rahatlığı ile yazamazlar çünkü çok pozisyon vermiş demek oluyor aynı zmaanda.. Caner krizinden sonra onu iyi gösterme çabası değil de nedir bu.. Ben çok kızıyorum bu duruma.. Bizim hatalarımızdan maç berabere olduysa, Beşiktaş becermedi yaz ona boynumuz kıldan ince.. Oyunu FB mi bozdu dün akşam soruyorum size

    • Neyi dogru yazdilarki zeus.üzülecek taraf senin yukarda yaptigin yorumu yapan dogrulari anlatabilen Besiktasli bir yorumcunun olmamasi.buda yillardir cektigimiz sikinti.su Lobi isini bir türlü halledemedik.ayrica caneri ön pilana cikartmalari bizim icin Daha iyi.erolda onlara inanip canerli kadro kurar .

Bir cevap yazın