içinde

Ali Rıza Sergen Yalçın

Beşiktaş hoca takımı oldu. Diaby boateng elneny li kadro dahil bir kişiliğe büründü,ligi üçüncü üçüncü bitirdi.hele bu sen içinde onlarda soru işareti barındıran kadro kaliteli oyun lie sezonun içinden geçti. En büyük transfer Sergen hoca dir. Vida nkodu lahic Larin oguzhan ersin nsakala güven ,para eden oyuncuları hiç düşünmeden satın. Rosiere ghezzal a çok büyük bonservis ödemeye gerek yok. Elinde bonservisi daha az maliyetli piyasada çok oyuncu var. Sergen hoca onlarida parlatır. Bence yüklerden kurutulup yeni bir takım kurmak gerekli. Bu fırsatı iyi değerlendirmek gerekli. Yönetim çoktan transferi sekillendirnistir. Takımda maaş dengesini korumak gerek. Bu sene kulübün kasasına 1.5 milyar TL civarı para girecek.bu para gelecek adına doğru kullanılmalı.Bakin Salih uçan a 8 milyon TL alacak. Bunlar doğru hareket.yok şampiyonlar ligi falan deyip gaza gelmeye gerek yok!! O seviye için 500-600 milyon Euro lar gerekli. Ben yönetime çok güveniyorum.30 milyon Euro seviyelerinde takım oluşturulacak. Takım kendi yıldızlarını kendi çıkarır. Abubakar Larin Wellington nsajla Ersin ghezzal Rosier Souza , bu kadar oyuncunun en büyük nedeni Ali Rıza Sergen Yalçın dir.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Her dedigine katiliyorum sadece vidaya parantez acmak isterim. Geldiginden bu yana en iyi futbolunu oynadi ve sahada karakter ve liderlik gosterdi. Defans bir yana bu sezon sanirim 5-6 golluk katkisi var ki bir cok forvetten fazla. Euro 2020 ye cikar milli takim olarak iyi performans gosterir 10 ve uzeri teklif gelirse tamam satalim ama dusuk paralara satmaktansa 2 milyon euro civarina yeni sozlesme imzalamak beni daha cok mutlu eder.

  2. Sana en güzel katkıyı vereyim.Ajdin Hasiç.İnan bu çocuktan çok umutluyum.Ozan köprülü hocama da ileteceğim bu durumu bu çocuğu Sergen hocam mutlaka forvet arkası kullanmalı kanattan ziyade gerçek anlamda çok iyi verim alabileceğimz ve parlatıp satabilceğimiz br çocuk tabi önce sakatlığı geçip güçlenmesi lazım en önemli eksiği kondisyon ve ben burdayım diyecekse çok mücadele etmeli.