içinde

Anadolu takimlari.

Rakiplerimizin kazandigi her mactan sonra anadolu takimlari bize Karsi oynadiklari gibi rakiplerimize karsi oynamiyorlar   diye dert yaniyoruz.birincisi BU yakinmayi birakalim.ikincisi alanya gs.macinda 24 sut 9 gol sutu atmis %67 topa sahip olmus ama   gol  atamamis  Daha nasil oynasinlar?gs.sansina kazanmis.ücüncüsü kimsenin  bize düsmanligi yok.herkez kendi derdinde dert yanmayi birakip birlik beraberlik icinde olup.sadece hakemlere ve federasyona odaklanalim.onlardan baska kimse önümüzü kesemez.dördüncüsü anadolu takimlari rakiplerimize Karsi oynadigi futbolu bize Karsi oynayamiyor bize Karsi devamli müdafa yapiyorlar.keske bize karsida öyle oynasalar   isimiz dahada kolaylasir.   

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. sahada hem kendimiz futbol oynuyoruz hem de rakiplerimizin futbol oynamasına müsaade ediyoruz. oyunu çirkinleştirmiyoruz bu sebeple de Anadolu takımları renklilere oynadığı gibi bize oynamıyormuş gibi algılıyoruz. renkliler içinse tek bir amaç var ahlaki veya gayriahlaki nasıl olduğunun bir önemi yok yalnızca kazanmak için oynuyorlar. sorun bizim futbolu güzelleştirme çabamızdan kaynaklanıyor. şu an şampiyonluk adaylarından yalnızca biz futbol adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. bu sezon şampiyon olamazsak Türk futbolu için büyük bir yıkım olur.

  2. Öncelikle ligde alanya – hatay – konya – sivas sağolsunlar asla maç satmazlar.. ellerinden geldiğince her takıma oynarlar.. bizim kast ettiğimiz takımlar başka onu herkes biliyor hocam.. bazı hatta bazıyı geçtim gsye bilerek maç sattığını bildiğim takımlar var.. fenev bahçenin bu ligde sadece kasımpaşası var.. başka yatan takım yok.. feneve karşı her takım kora kor oynamaya çalışırlar takılırlarsa hakeme takılırlar.. ama gsye karşı hiç öyle değil.. özellikle toki arenada.. herneyse ben takımları sayıyım sana.. en başta ankaragücü ve akhisar geliyor.. gsye karşı olan maçlarına bak.. sonra malatya açıp izleyebilirsin gsye karşı nasıl oynamışlar.. ne hikmetse ligde en çok forma giyen umutun gs forması giydikten sonra tek gol atmadığı takım gs.. öncesinde attı mı bilmiyorum ama sonrası atamaması.. stancunun gs hariç herkese golü var çok ilginç demi.. gençlerbirliği nedense gsye karşı kazanamaz.. antep herkesi yendiler gsye 2 maçta da yenik ne tesadüf.. gsnin şampiyonluğa oynadığı seneler bakın antep gsye karşı maç kazanabilmiş mi? denizlispor 😀 herkes bilir… peki gsnin ekmeğini yemiş ve hoca olmuş teknik adamlar 1 puan mı alamaz.. hamza hamzaoğlu adamın galibiyeti yok tesadüf mü? tesadüf diyorsan ne diyim hocam haklısın diyim susuyim..