içinde

Ancak her maçta gol yeme sorunsalını bir şekilde çözmemiz gerek

Avrupa kupaları dahil oynadığımız 13 maçtan 2si dışında her maçta gol yemişiz. Lig de 11 maçta 19 gol yiyerek en çok gol yiyen 3 takımdan biriyiz. Gol yemediğimiz 2 maçta (yeni malatya ve kasımpaşa) rakibe pozisyonlar da verdik aslında ama biraz da şansın etkisiyle yememişiz. 

Kısacası bizim bu sorunsalı çözmedikçe galip gelebilmek için en az 2-3 gol atma zorunluluğumuz var. Oldu da atamadık mı, ozaman puan kaybetmeye mahkumuz demektir.

Kakeci mi dersiniz, takım defansı mı yoksa defans oyuncularının kalitesizliği mi orası tartışılır ancak bu sorun fazla uzamadan çözülmeli.. Bu kadar çok gol yiyen bir takımın başarılı olmasına imkan yok çünkü

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Yenilen goller gündeme gelince sürekli kaleciler hedef oluyor ezberden… Beşiktaş’ın henüz olgun ve uyumlu bir savunma hattı yok – önce bunu anlamak lazım… Ben ilk bir-iki maçında “ayvayı yedik” şeklinde görsem de son haftalarda gayet iyi buluyorum…. Alanya maçında da bence iyiydi… Beşiktaş’ın derdi maalesef stoperler…. iyi niyetli olabilirler ama yetersizler…. Açıkları kapatmak sürekli kanat beklerine düşünce adamlar da helak oluyorlar maç boyu….