içinde

Anket ?

Sevgili Kara Kartallar, ben de kalktığımdan beri sizin gibi çok heyecanlıyım. Bu akşamki maç için izleyip izlememe konusunda kararsızım. Sizin desteğinize ihtiyacım var. 

Genelde uğur olsun diye izlemediğim maçları kazanmıştık. Bu akşamki maç hususunda fikirlerinizi rica ediyorum. Ben gerekirse izlemeyeyim ama Beşiktaş’ım ipi birinci olarak göğüslesin. Biraz çocukça ve biraz da fazla duygusal bir hareket, biliyorum ama o maç heyecanı ve stresi gözümü korkutuyor. 

Ne dersiniz? Maçı izleyeyim mi yoksa tamamen kendimi izole edip sonuca 22.30’da mı bakayım? Sizin yorumlarınıza göre çoğunluk hangi tarafta ise ona göre hareket edeceğim. İnşallah bu gece yüzü gülen taraf biz oluruz ??.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Daha önce yazmıştım… Benim takıntım da maç günleri sarı, mavi, kırmızı bardakların yan yana gelmemesini sağlamak… Bu gün abarttım… Evdeki her renkli eşyayı kontrol ediyorum… Sende bu konuya dikkat et… Maç izlememek gibi bir totem olmaz bence… Size de çok saçma gelmiyor mu maç izlememek? Ama eşyaların renklerine dikkat et bence… Bak sonra demedi deme… Eşyalar… Eşyalar…. :))))