içinde

Anlamakta güçlük çekiyorum

Bu başarının en temel sebeplerinden biri zamanında maaş, zamanında prim.. maç kazanılıyor 1 gün sonra para yatıyor. Unutmayın Şenol Güneş transfer yapmayın oyuncuların parasını ödeyin diyordu. Başarı budur. Hulk ile bu bozulacaksa yapılmasın zaten. Bütçe kime yetiyorsa o alınsın. Şu eleştirileri anlamıyorum bu kadar popülist yaklaşım olamaz. Hulk ile şampiyonluk garanti değil, fikret orman bunu yaptı, klübü batırdı. Tam bu yaklaşım ile, sonra başkan ödesin oluyor. Beceriksizlik ile suçlanan yönetim ile ilk yarıyı lider bitirdik. Tamam hatalar yok mu çok ama bence şuan adaletsiz davranılıyor. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Yok kardeşim bu yönetim çok beceriksiz! ,Hulk al(a)maddi!! Zaten Sergen hocada başarısız takımı Çağdaş Atan kuruyordu! Bize ne maaşlar ve primlerin gününde ödenmesinden! Takım çok gol atıyor! 19 yaşında çocuklar banko oynuyor! Transfere 850 bin Euro harcanmış! Sanane başkan Beşiktaş’ın geleceğinden! Ne diye oyuncularla pazarlık yapıyorsun senin paran mi ver kardeşim! Bak Ali koc ne hillelerle febe yi borca sokuyor senin neyin eksik.! Demirören’den hiç mi bir şey ogrenmedin!! Fikret orman 95 milyonluk takımla dördüncü oldu! Ah be başkan bırak bankalar birliği anlaşmalarını !millete kovit bulaştırmak tan başka bir işe yaramıyor sun!

  2. Valla hocam öyle ders çıkarmak önemli. ilk öncelik zamanında maaş, tam da dediğin gibi f. O bunu çok geçmiş dönemde de değil hani 2 sezon önce yaptı, çekti gitti. Falcao örneği var adamı getirmek iş değil parasını zamanında yatırmayınca oynamıyor. Gelirler yok, pandemi dönemi olmayan gelirler daha da azalıyor. Başkanın yapacağı koç grubu kadar zengin olmadığı için özür dilemek olmalı. Başka açıklama bulamıyorum.