içinde

Anlaşılan Salih ve Caulker tamam

Minimalist (sadece lig) düşünce ile bunların üstüne top tutan kaleci, 10 numara, AS forvet ve 1 kanat lazım. 

Avrupa düşünülüyorsa dengesiz Nsakala, ofsayt kralı Wellinton, ateş böceği Nkoudou, adam eksiltemeyen Larin, Türk lirası değer kaybedince ortaya çıkan AbouDollar ve şıpsevdi Ljajic ile yollar ayrılıp yerlerine istikrarlı ve efektif oynayacak adamlar lazım. Ghezzal ile Rosier de eklenirse en az 20m euro transfer ücreti demek yani hayal. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Ersin ve larin satışlarından 20 milyon üstü para kazananilirz. Satişlara nkoudu ve laliçide düşünebiliriz. Sadece lige göre kadro kurulmamalı ama pepeli medelli negredolu bir yapıyada bürünmemeliyiz. Bonservisi elinde , kiralık kakiteli ama yaşlı olmayan oyuncular bulmalıyız. Coulker anca velinton giderse gelsin. Vidanın yanına kalite bi stoper lazım. Ayrıca kaliteli ve genç yerli oyuncu sayımızı da arttırmalıyız. Geniş kadro şart. Avrupa için şampiyonlar ligi olmasa bile grubu en kötü 3. Bitirecek ve uefada en az çeyrek final oynayacak bi kadro kurulmalı… Sergen hocanın da aklında ligle yetinme yoktur avrupada da başarı düşüncesi vardır ve olmalıdırda…Bu sene villareal finale çıktı uefada. Artık bizimde sıramız geldi o kupayı almaya..

  2. Ghezzal ? yaş 29 … alınırsa ödediğin parayı kurtarması lazım çünkü neredeyse son / sondan bir önceki durak …. iyi pazarlık yapılmalı…. 5-7 … daha futbolcunun maaşı da olacak…. fazlası zarardır….. herif çok faydalı ama gerçekler bunlar….

Bir cevap yazın