içinde

Anlatamadıklarımdan ben sorunluyum.

Ortada sanki buraya alternatif bir site kurmak istemişim gibi bir yalnış anlaşılma var.

Ben böyle bir şeyi asla düşünmedim. Ben daha bu site gündemde yokken, eski site kapanacak diye, acaba benzer bir site yapılabilir mi diye denemek için başlamıştım. Siteyi şekle sokunca, böyle bir site yapabiliriz ne dersiniz diye soracaktım. Fakat yeni site kırılacağı müjdesi gelince gerek kalmadı. Eğer tasarım konusunda eleştiriler olmasa gündeme dahi getirmeyecektim. Tasarım konusunda eleştiriler olunca, beğenirseniz böyle bir tasarım yapabiliriz diye, sadece örnek olarak getirdim. Yoksa başka bir site açmak, bölücülük yapmak gibi bir düşüncem olmadı.

Bu kadar sorun olacağını bilsem asla gündeme dahi getirmezdim. Çünkü buraya ne kadar emek harcadığını, aylarca kendim uğraştığım için iyi biliyorum. Ve benim yaptığım tasarım burdakine kıyasla çok basit kalır. Buraya benzer kapsamlı bir site yapmak, benimkinden çok daha fazla emek ister.

Şu an zor gelebilir ama alışınca buranın çok daha kapsamlı olduğunu fark edilecektir.

Yani hemen pes etmeyin, siteyi terk etmeyin, desteğinizi esirgemeyin, zamanla çok daha iyi olacaktır. Site yönetimi çok çalıştığı için, siteyi oturtma sürecinde yorgun olacaktır. Site oturunca, daha serbest ve isteklerinize daha duyarlı olacaklardır. Başlangıçtki stresli hallerinde üstlerine fazla gitmeyin. 

Sonuçta bir karşılık beklemeden, bir çıkarları olmadan, sadece Beşiktaş aşkıyla uğraşıyor, emek zaman ve para harcıyorlar.

Cümleten selamlar. Hoşçakalın birlikte kalın.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin