içinde

Antep Alanyayı da 3 golle geçti..

Teknik direktörlerin takımlara büyük etkisi oluyor.. Bir tarafta Alanyadaki düşüş sürüyor..Marifet düşüşteki takımında birşeyleri değiştirerek  reaksiyon gösterebilmekte.. Çağdaş asıl şimdi nasıl bir teknik direktör olduğunu gösterecek.. Bizim maç dışında iyi görüntü çizmiyorlar, bizim maça da ekstra motive çıkmışlardı zaten.. Diğer tarafta Simudica var.. zerre haz duymam kendisinden ama gittiği takımlara ivme kazandırdığı kesin.. rakibi inceleyip ona göre taktik kurabilmesi enbüyük özelliği.. Antepi dipten aldı bizim 1 puan altımıza kadar getirdi.. şimdi sıra Sergen de.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Simudika Türkiye deki futbolu çözmüş, tüm Anadolu takımlarında başarılı olur eminim ama büyük takıma gelirse aynı başarıyı gösterecek mi şüpheliyim.
  Ligin topla oynama da son sırasında topu tamamen rakibe bırakıyor kendi evinde bile.
  Takım olarak topun arkasına geçiyor ve rakip takımdan hata bekliyorlar.
  Ülkemiz futbolunda da her takım özellikle set oyunu oynarken kesin hata yapıyor.
  Geriye dusmedikleri her maçta favori olabilirler.
  Ama ligin ikinci yarısında bu oyunlarının devam edeceğini düşünmüyorum rakipleri bu oyunu cozeceklerdir kendi üstüne çekmeye çalışacaklar bu da defans arkası boşlukları oluşmaya başlayacak o zaman antep i göreceğiz.

 2. serdar kardesim alanya bizden evvel de 2 mac kaybetti gecenlerde serkan ( sakgöz ) kardesim ile konusurken demistim alanya cok cok eforlu bi oyun oynuyo o kadar kosuya sahanin her santiminde adam dikme bi yere kadar o oynu dünyada oynayacak cok az takim vardir 90 dak rakibe adim atacak alan birakmayan ondan dolayi er gec alanya patlayacakti sadece umdugumdan erken patladilar antep olayi ise soner kardesimin dedigi gibi topun arkasinda ne kadar duracaklar topu ver kontra bekle ayni oynayan cikarsa karsisina o zaman antepde alanya gibi patlar bence