içinde

-Ara Transfer Dönemi Değerlendirmesi-

Nereden başlasam bilmiyorum. Söylemek istediğim çok şey oldu ama Beşiktaş menfaatleri gereği + izin verilmediği için konuşmak istesem de, konuşamadım. Biliyorum, bugün yaşadığımız bu heyecanı ve mutluluğu genele yaysak çok daha güzel olacaktı ama Başkan neden böyle olduğuna dair emin olun açıklamalarda bulunacak. “Yapılan hiçbir açıklama benim nezlimde kabul görmeyecek” diyenlere de saygı duyuyorum. Herkesin kendi şahsi düşüncesidir.

Geç kalındı mı? Kalındı. Hasan Arat, seçim öncesi çıtayı yüksek tuttuğu için, eleştiriler de bir o kadar ağır oldu. “Bu sene sabredeceğiz ama gelecek sezon için Haziran’dan itibaren ligin en güçlüsü olacak kadroyu kuracağız” deseydi, eminim ki herkes hak verir ve sabır gösterilirdi. Ama geç de olsa benim nazarımda “Devre arasında” yaptığı hamlelerle kendini affettirdi. 

Amaaaa; 

Eğer dün Antalyaspor’a elenseydik, bugün yapılan bu 2 net transfer, taraftarımızı belki de bu denli mutlu etmeyecekti. “En önemlisi transfer yapmak için transfer yapmadık.” Beni en çok mutlu eden şey buydu. 

Sizlere şunun sözünü vermiştim. “Geç oldu ama güç olmayacak. Transfer dönemi bittiğinde mutlu olacağız.” Nitekim yazılanları okuduğum zaman mutlu da olmuşuz. Bugün çok önemli 2 oyuncuyu kadromuza katarak gelecek sezonların da temelini atmış olduk. Level atladık. Kalite talep ettik, talebimizi gerçekleştirmelerini izledik… 

Emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim. Beşiktaş taraftarı her şeyin en iyisini hak ediyor. 

⚠️ Muçi ve Mustari’nin transfer “Hikayelerini” anlatacağım.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Sevgili Mehmet can.tirabzon ve antalya maclarini kaybetseydik durum cok degisik olurdu.hayatin akisinda sans ve kirilma noktalari vardir.bu iki macta cok sansliydik.fakat bu maclarda alinacak olumsuz bir sonucun cok kötü olacagini bizim kadar yönetimde biliyordu,buna ragmen gec kaldilar,demekki büyüyük düsünüyorlardi ve bu büyük tiransferleri gerceklestirmek kolay olmadi cok ugrastilar.bunun bilincinde olup elestirilerden dolayi yönetimden özür dileyip sonuna kadar desteklemeliyiz.