içinde

Artık şu borç çok, kasada para yok yalanlarından sıkıldık

Hep bir yalan dolan.. borç hiç bitmeyecek zaten.. para zaten hiç yok.. merak etmeyin gsde de yok.. fenevde de yok.. para hayali her takımda olduğu gibi.. bu borçlar ödenmez.. ödeyemezsiniz.. gs ve fb hep bir kılıf uyduruyor.. abi hele fenev 10 yıldır şampiyon olamıyorlar.. 15 yıldır şampiyonlar ligi geliri yok ki bu gelir dünya para.. her yıl dünya kadar oyuncu transferi ile müthiş bir harcama.. sonra kılıf uydurup yok elifi sattik yok kimi sattik.. halbuki ordan gelen paralar zaten çoktan başka oyunculara gani gani harcanıyor.. yeni sol bek aldılar 7 milyon..

Abi bir kere Beşiktaş için şu rakamları doğru isimlere harcayın.. ama yok durun anadoluda ne olacaģı belli olmayan vasıfsız oyunculara gani ganj harcayayım menajerlerle birlikte yiyelim paraları.. 

Muleka 3-4 teklif varsa satın abi.. böyle bir performans düşüklüğü olmaz olmamalı..

Bu kollanma olatı herşeyin belli olması.. Algılar falan şampiyon belli.. dünkü maçta welintonun golü temiz kurallar belli eline çarpmış olsa bile eli normal konumda bu pozisyonlara penaltı bile verilmiyor gol temiz.. yapılan penaltı vardı saha çizgisindne belli pozisyonun ofsayt olduğu yok bi de çizgi çekip ofsayt olmadığı algısi yapılıyor vallahi tiksindim artık.. bahis zaten işin içine girince boku çıktı.. NBA bi lig değil mi? Gözde olan bir lig, orada bile şike dönüyor.. spor spor olmaktan çıktı her şey de bir şike.. zevk falan kalmadı anlayacağınız… evet futbol bu ne olacağı belli olmaz.. ama salakta değiliz, kafalara göre ofsayt, kafalarına göre penaltı… işlerien gelirse kuralı doğru uygulama.. bir de şay var yanlış olanı, sanki doģruymuş gibi algılarla aklamak.. eskiden kuralın farklı olup o şekilde uygulandıģı zaman dilimine gidip örnek vermek.. insanımız cahil zatenn ne olacak inannırlar.. inanmasalar da koyun hepsi hiç bir şey yapamazlar… 

Bence bu kadar yeter.. Beşiktaş yönetimi zaten bir piyon, her şeyi biliyorlar. Merak etmeyin Valerian da her şeyi bildikelri için bariz görev de tuttular. Bu sistem Sergen Şenol gibi adamların hırsını biliyor o yüzden bunlar oluyor.. siz gördünüz mü şenol güneşe yapılanın fatih terime yapıldığını ben görmedim yapamazsınız zaten yaptırmazlar..

Yok açiklama yapmışta ceza almış.. adam zaten ceza alsa ne olur yedek kulübesinin arkasında tiribünde yine.. onun yerine Abdulrahim Albayrak hakemin yanında talimat veriyor zaten..

 Dün penaltı pozisyonu VAR uyardı biliyorsunuz penaltı yok hocam dedi.. gitti ofsayt vereceğine korner attırmaya.. sonra VAR uyardı hocam korner attıramazsınız ofsaytı vermeniz lazım.. durun dedi işin bokunu iyice çıkaralım sonra gitti izledi ofsaytı verdi böyle işte mevzu biz salağız bilmiyoruz.. penaltıyı zaten VAR vermedi abi hakem korneri attıracaktı az daha..

Ve dün ne olduysa 1-1 oldu.. karagümrük atabilirdi.. Beşiktaşlı oyuncuların isteksizliği… Bırakın abi bu maçta beraberelik şikesi yapıldı resmen.. ordan bakınca salak gibi görünüyoruz… ne kadar acizlik.. 1-1 oldu zaten dedim tamam berabere bitecek.. 

Eurolig de de aynı şekilde 6 maçtır mağlup olan takım, kazanması mucize olan takım kaç sayi atarak kazaniyor tamam neyse spordan çok soğuduk..

Allahtan bu sene Napoli ve Arsenal var.. onlar keyif veriyor.. Arsenal’e de newcastle maçında bir dur çektiler.. ama napoliye yapamıyorlar buldozer gibi eziyor geçiyor.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin