içinde

Artık şu ermanin algisindan sonra operasyon olmasına sinir oluyo

Bu erman ne zaman çıkıp Beşiktaşa operasyon yapılmazsa ligi götürür dediginde hemen başlıyor hatalar pislikler her sey… yani şu 3. Golun ne hakla verildigini hangi akıl verdirdigini gormek mantık aramiyorum herseyin açıklayıcısi… ilk gördüğum an direk faul dedim ama adamlar iptal etmeye o kadar acizlerdiki bu kadar rezil bir durum olabilirdi… önümüze bakalım ama sert bir yönetim açıklaması malesef gerekiyor… bu kadar rezil bir yönetim anlayışı olamaz..

Uzatma dakikasina gelince mevzu Beşiktas olunca daha süre bitmeden düdük ağza gidip maç bitiriliyor ama mevzu tam tersi olunca maç uzatiliyor.. 1 korner verdin +6ya doğru adam ortaladi top orta sahaya kadar geldi ordan taça ciktı yani bitrmen gerekiyor bitirmiyorsun taçı attiriyorsun korner oluyor o korneride attiriyorsun +7 oluyor o zaman +8 verin ne diye +5 veriyorsun… 5 veriyorsan bu mac 6.dakikada ne olursa olsun biter hatta 6 yi gormesi bile skandal otesi.. +5 oldun mu bu maç biter.. ama dün rezil bir durum daha gördük…

Töre ve kenanin biran önce aklini başına almasi şart.. salih balon zaten kenanda gerçi öyle ama yani bu kadar da olmaz.. seviye farkı çok ama çok fazlaydı.. bu adamlar yerine alt yapıdan oyunculara şans veririm daha iyi.. 2 puan çok değerli bir 2 puan.. birileri gs ile olan puan farkinin açılmasını istemedi.. 

Clyi boşverin orda başarılı olacak seviyede degiliz biz.. hizli oyunu biz oynayamiyoruz.. o seviyeler bizi aşar.. talisca quaresma cenkin oldugu zaman hizli oynuyorduk basariyi bu sayede yakaladik.. iyi oynuyoruz ama hizli oynayamiyoruz.. bunun nedenide nkodou ve alexin yoklugu onlar bizi hizli oyuna itiyor ama yokluklari bize çok zarar veriyor.. en yakin sürede bu 2 oyunucuyu sakatliktan kurtarip LIG de kullanmak lazim.. 

Son olarak devre arası varsa yoksa cenk alınmalı… batsuayi tek basına yetmeyecek çok yoruldu 

Bir cevap yazın