içinde

Atiba sız oyunla yüzleştik.

Hayırlı bereketli haftalar kartal yürekliler. Takımın oyunundaki sorunun mevki olarak ortasaha kurgusundan kaynaklanıyor olduğunu düşünüyorum. Bu güçlü baskılı pozisyon vermeyen oyunun odağı güçlü ve dinamik ortahamızdı ve bu bağlantıyı sağlayan öne arkaya takımı çıkıran o önemli rol Atibanın dı. Aslında yıllardır çözüm getiremediğimiz birşey atıbasız oyun. Bu sene şansızlığımız alternatifli bir kadro kurarken en güçlü parçamızın elimizde  olmaması ile karşılaştık. En önemli noktayı kaçırdık. Aslında bunun iyi tarafı eğer atibasız güçlü bir oyuna evrilebilirsek atıbasızlağa da çözüm bulmuş olacağız. Ben atibanın hayranıyım abartılı gelebilir ama durumumuzu Messi yi kaybeden barca gibi görüyorum. Başka bir çözüm bulmamız gerekiyor ve bununla acıda olsa kaybederek yüzleşiyoruz. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. yahsikartal kardeşim atiba artik son düzlükte 45 dakiks tr liginde cikarabilir ama cl de maalesef artik yetmiyo can benim gözümde atibanin genc ve acik tenlisi sogukkanli gösterissiz ama etkin oyun atibaya artik fazla yük vermeden o bizim efsaneniz o efsane hasar görmeden ya bu sene ya gelecek sene omuzlarda saha disina tasimak lazim eger atiba son günlerinde tu kaka edilirse cok cok üzülürüm

  2. Aynı fikirdeyim hocam. Atiba gerçekten terinin son damlasına kadar neyi varsa verdi. Ben tüm taraftarın razı olduğunu düşünüyorum. Aklı başında tüm taraftarlarda böyle düşünüyordur bence. Yıpratmadan bir formül bulup onu korumamız lazım dediğin gibi. Ama onsuzda devam edecek şekilde bir yol bulmalıyız. Bize çok katkısı oldu. Görülmeyen çok işler yaptı.