içinde

Az Kaldı. Son Bir Nefes Daha Alın..

Dün akşam ne olmasın diye sorsaydık Beşiktaşlılara,

Biz yenilmeyelim, Fenerbahçe de kazanmasın derdi ekseriyet..

İstemediğimiz her şey oldu maalesef. Galatasaray’a kaç farklı yenildiğimizin bir anlamı yoktu, Fenerbahçe hemen dibimizde duruyor zira. Karagümrük’ü yenmekten başka bir alternatifimiz olmayacaktı, yine yok..

Salı günü kazanmak zorundayız. Atiba’nın da cezalı olması sonucunda, kenardan Necip dışında oyuna dahil edebileceğimiz bir hamlemiz kalmamış oldu.

Yani; başladığımız 11’le bitireceğimiz bir maç bizi bekliyor. Bunu hazmedemiyorum. İstesem de, zorlasam da hazmedemiyorum.. Bu takımın Erzurumspor maçından bu yana forvetsiz maçlara çıkmasını hazmedemiyorum. 

Tüm Beşiktaşlılar devre arasında lig uzun, hastalığı var, sakatlığı var, kadroya en az 4 takviye gerekli derken bu serzenişleri şımarıklığa yoranlar oldu. Geldiğimiz noktada, ligin düğüm maçına yedeksiz 11 oyuncu ile çıkıyoruz. Bu durumun baş müsebbibi olup hala fırsat bulunca bıdılananlara da sezon sonunda söylenecek çok şey olacaktır..

Sezon nasıl biterse bitsin, Beşiktaş’ın 13 kişilik yiğitler ordusu, ve bu orduyla 80+ puana ulaşan teknik ekibi ayakta alkışlanacaktır tarafımca. 

Buraya kadar getirdik, son bir nefes alıp önümüzdeki 3 maçı zaferle bitireceğiz inşallah. 

Son bir nefes.. Hepimiz için son bir nefes..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ayrıca aboubakar olayı yöneticilerin bile diline düştü doktorlardan detaylı rapor istenmiş istese oynayabilirmiymiş diye bana göre bu girişim bile yeterli aboubakarın sözleşme amaçlı oynamadığının, bazı arkadaşlarımız tamamen iyi niyetli yaklaşıp yahu adam sakat diyebilir ama ben kesinlikle inanmıyorum ve bunun sözleşme yenilemek için yapıldığını kanıtlayamam ama yemin edebilirim. Ne olursa olsun benim gözümde aboubakar şampiyon olsak da olmasak da tüm değerini yitirmiştir.

  2. Salı maç sonuna kadar yazmayacaktım ama yine dayanamadım. Şirin baba bazen kendi kendime diyorum kimsenin keşfetmediği ıssız bir adada kuala olmak vardı relaks sakin bir yaşam. Haksızlık başta olmak üzere sitresten ve renklilerden uzak bir ömür. Hakem oyunları yok, saha dışı derin yapilar yok. Yok oğlu yok işte. Ama bizimkisi hayal işte sitrese devam ? Unutmadan bunca olumsuzluğa rağmen şampiyon olacağız. Sergen hocamın dediği gibi söyleyecek çok sözümüz var. Ama inşallah 2 kupa sonra.