içinde

Az önce

Dortmund Ajax ve sporting in Instagram hesaplarındaki kura sonuçları na baktım hepsini Beşiktaş taraftarı bombardıman a tutmuş ….

 babanız Beşiktaş mı ararsın come to Beşiktaş mı ararsın ezecez gececez mi ararsın hepsi var…

Dortmund ve ajax taraftarı hemen hemen hiç münakaşaya girmemiş hatta yorumlara cevap bile yazmamış…

Sporting de durum farklı biraz  adamlar baya karşılık veriyor altta kalmıyor…

Bunlar Avrupa nın tarlabaşı , Dolapdere si anlaşılan…

Deplasman orda biraz elektrik li geçebilir…

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Aynı fikirdeyim maalesef.. Come to Beşiktaş gibi ”bir markayı” etiketleyerek yapılan resmi hesap paylaşımlarının altına iğrenç şeyler yazılıyor..

    Bu yersiz özgüvene sahip olan, çizgi bilmeyen, sportmenlik nedir tanımamış olan kişiler, umarım gençliklerine verip geçeceğimiz kişilerdir..

    Bir de genç değillerse, vah ki vah..

  2. Akli basinda olan insanlar,bunlari ciddiye almaz.Sosyal medya zaten vicik vicik.Kimsenin tayinda olmaz.Maalesef sosyal medyada asosyal olmayi bir bizim genclik basariyor. Ne oldu bizim saygi,sevgiyle orulu kulturumuze.Bizde boylemiydik diyecem ama,kiyas mumkun degil..!! 2010 sonrasi turedi bu yeni jenerasyon.Facebook,twitter,instagram bilmem ne derken maalesef telefonlar elimizden dusmez oldu. Bu is oturana kadar bir 15-20 yil da oyle gecer.!!! Ben kendi evimin onunden basladim temizlige.Benim ogullarima gunde bir saat tablet izni var. o da kontrol altinda..!! En nefret ettigim sey basimiza gelmez insallah.Aman diyim..!!

Bir cevap yazın