içinde

BEKLENTİLER ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ…

Bazı oyunculardan o kadar çok şey bekliyoruz ki.. sanırsınız o adama 100 milyon çıkarıp vermişiz ki adam bunları yapsın… futbol piyasası çok ama çok değişti.. fiyatlar uçuk.. bizde ancak ucuz et alabiliyoruz.. 

En büyük hata kalitesi belli olan oyuncular için hemen arşa çıkarma veya hemen karalama işlemleri yapmak.. abi bir sakin.. mensah bir maç iyiydi göklere çıktı sonra sakatlık korona vs. derken kötü oynadı adamı sildik attık..( daha ilk gün demiştim anadoludan topçu alınmaz diye bu transfer yorumu tabiki, oy üzden bir beklenti içine girmedim..

Ljajic kalitesi bellidir.. baskıya gerek yok destek olmak lazım.. keza vida, aboubakar vs.. gzhale iyi performans veriyor beklentileri arttırmaya gerek yok.. kimse ondan geldiğinde uçacak kaçacak diye performans beklemedi.. kimse telafuz etmedi adam işini yapıyor.. aynı şekilde rosier.. şimdide büyük ihtimal emre bilgin oynıcak.. ilk resmi maçı heyecanlı olucaktır.. beklentiye girmeden izleyin dicem ama herkes bir de gea, neur navas, buffon performansı bekliyor.. 2 gün önce neurli almanya 6 gol yemiş.. bu arada.. kaleci gol yer arkadaşlar.. ersin geçen sezon iyiydi ama bu sezon bilmiyorum tam hazırlanamamış gibi görünüyor ama benim bir beklentim yok açıkcası.. hayırlısı olsun.. kendinizi de boşa üzüp germeyin planlı tiyatro gibi bir lig izliyoruz..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin