içinde

Beraberlik bile çok değerliydi.

GS ile aramızdaki 3 puanlık fark düşünüldüğünde alacağımız 1 puan bile çok değerliydi. Eksik maçımızı kazanamasak dahi en azından GS maçına 1 puanlık da olsa avantajla girerdik. Hep en kötüsünü başarıyoruz. 

Şimdi FB’nin iştahlanması bir yana, Parator’a da can suyu verdik. Alanya maçı daha da kritik hale geldi. O maçta kendilerini affettirmek zorundalar. 

Bu maçta açıkça görüldüğü gibi; Adem Ljajic ve Kevin Nkodou kendilerine verilen onca şansa rağmen bu takımda kalmayı hak edecek hiçbir şey yapmadılar. En çok ihtiyacımız olduğunda sahada yokları oynadılar. 

Sergen Hoca için çok bir şey söylemeyeceğim. Sonuçta o da kendini geliştirme aşamasında. Yanlışları görüp bir daha yapmaması gerekli. Rosier’in en kötü maçıydı. Orjinal mevkisinde belki daha iyi idi ama yine de beklenen katkısı yoktu. Bunca dinlenmiş takımın daha diri olmasını beklerdim. 

Yapacak bir şey yok. İnşallah eksiklerimiz bir an önce döner ve sakatsız, covidsiz yolumuza devam ederiz. Bu akşam belli oldu ki yedek kulübesinde atılacak son bir kurşunumuz dahi yokmuş…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum