içinde

"Besiktas-ankaragucu" BASLIGI

Sevgili dostlar, uyeler, renkdaslar! Lutfen Besiktas-ankaragucu hakkinda yorumlarinizi bu baslik altina yorum-paylasim-cevap seklinde yapin. Bugun lutfen kimse duvara paylasim yapmasin. Tek basliktan bir deneme yapalim. Basliga girince ayni mustafanin sitesi gibi olacak. Bu formati bir deneyelim.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Ben sanilanin aksine ankaragucunun agresif bir oyun tarziyla mucadele edecegini dusunuyorum. Fiziksel olaral saldirgan ve sert oynayacaklar. Bol kart cikacaktir. Insallah sakatlik cikmaz. Bu soysuzlarin her turlu pisligi yapacagini tahmin ediyorum. Muhtemelen cok olayli bir mac olmaya aday. O yuzden fisi erken cekmemiz lazim.

 2. Bu a.gucu ne güzel düşmüştü. Göklerden gelen bir lütuf ,bunları yine başımıza bela etti. Ne güzel , kardeşleri ile alt ligde el ele tutuşup oynayacaklardi.
  Yarın zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum. Ne yapıp edip ilk golü biz atalım. Gol geç gelmezse, mensah önderliğinde fark olur. Mensahin kontra hızıyla hiçbir rakip basedemez.
  Hakeme gelince; halis çok riskli bir hakem. Bizi zaman zaman dograyacagini düşünüyorum.umarim yanıltır bizi .

 3. Bravo deli! Budur! Forum mantığı işleyişi bu şekildedir zaten. İsteyen istediği kadar başlık açsın, o ayrı… Serdarın dediği gibi aynı şeyleri farklı başlık açarak yazmanın pek bir faydası yok… Maça gelince; raat olun, saplar geçeriz:)))

 4. Öncelikle Ziya fikrini destekliyorum.Bu şekilde idare edebiliriz.

  Ankaragücü bize oldum olası pislik yapmış hatta yıllarca konu olan hakemden gol yediğimiz, 6S ile 8-0’lık malum şikesi ortada olan pis bir kulüp. Gerek ligdeki durumları olsun, gerekse kadro yapıları itibari ile normal şartlarda bizi zorlamaları dahi imkansız ama biz ne zaman düzlük görsek hiçbirşey artık normal olmuyor. Yinede iyi düşün iyi olsun mottasından yola çıkarak kazanır ve Alanya’nın puan kaybettiği haftada yukarıya bir adım daha yaklaşırız.

  Söylemeden edemeyeceğim;
  Biz bu Alanya’ya nasıl yenildik yaa 😒

Bir cevap yazın