içinde

Beşiktaş düşmanı köpek soyları

Öncelikle isimlerini bu aşağılık yaratıklara verdiğim için dört ayaklı gerçek köpek (Canis familiaris) dostlarımızdan özür dilerim. Ali palabıyık, halil umut meler, halis özkahya, yaşar kemal uğurlu ve yancıları bahattin şimşek, ümit öztürk, abdülkadir bitigen, alper ulusoy, cüneyt çakır denen şerefsizler.

 Bu o. çocukları yıllardır aleni olarak Beşiktaş düşmanlığı yapıyorlar, ellerine geçen her fırsatta Beşiktaş’a zarar vermek için uğraşıyorlar. Bir değil, iki değil, on değil, yirmi değil, yıllardır hem rakiplerle hem de bu p.çlerle uğraşıyoruz, adamlar nereden geldiği belli olmayan bir cüretle, göstere göstere yönettikleri her maçta bizi doğruyorlar. Hakemler açıklandığında biliyoruz ki bu kancıklardan birisi bizim maçtaysa, o maç sıkıntılı olacak, canımıza yetti artık, yıllardır biz taraftarlar elimiz kolumuz bağlı bu p.çlerin sırıta sırıta puanlarımızı çalmalarını seyrediyoruz.

Beşiktaş borsada işlem gören bir şirket, bu itler yaptıkları haksızlıklarla yatırım yapmış binlerce insanın da hakkını çalıyorlar, yönetimin artık önlem alması gerekiyor, gerekirse her yönetici not alsın bu isimleri, bizim maça bunlardan hangisi verilirse, ortalığı ayağa kaldırsınlar veya başka çözüm bulsunlar, göz göre göre bu çetenin yapacaklarını izlemek istemiyoruz artık.

Bir cevap yazın