içinde

Beşiktaş oyuncularını kaybediyor.

Basın ve spor yorumcuları yüzünden Beşiktaş 2 bekini kaybetme aşamasına geldi. Hatta saiss sakatlanmadan önce talha-saiss tandemine tamam oldu bu iş Beşiktaş uzun bir süre stoper sorunu yaşamaz diyenler 1 maç ile stoper transferi şart demeyi geçtim stoper transfer ettiler takıma..

Şenol günes takimla anlastı daha ilk günden başladılar Talisca yazmaya. Utanmasalar quaresma futbola geri dönüyor diye haber yapacaklar. 

Şimdi kim uydurdu bilmiyorum ama birisi çıkmış diyor ki takımda gruplaşma var. Takımdan yakından haberi olan murat özen öyle bir şey yok abi kim diyor bunları diye çıkıştı. Acayip şekilde Beşiktaşın üzerine oynanıyor. 

Hocayı tabiki eleştireceğiz. VI’ yı kovmakta o kadar geç kaldık ki, kim gelirse gelsin gs derbisi kaybedilecek dedim zaten. Savunmamız uyumayıp sadece icardiyi tutsa ordan güle oynaya dönmüştük bu başka mevzu da neyse. 

Oyun olarak hala VI dönemindeyiz. Kolay olmayacak dedik geçiş süreci olur hemen bir eleştiri yağmuru başlamış. Yönetim zaten ne yaptığı belli değil yenilgiyi normalleştirdiler. Vasat isimlerin bizim takımda kredisi hiç bitmiyor. Ne zaman Beşiktaş kötüye gidiyor ancak o zaman müdahale geliyor. Yani işimiz zor diyordum. En kötü senaryoyu düşünerek bunu söyledim. 7+ gizli 3 puan fark var. Fbnin itilmesi zaten ayri bir mevzu yapacak bir şey yok. İşimiz zordu ama taraftarın bu tutumu ile imkansız artık. Bu sezonu değil Beşiktaş büyük kayıp yaşayacak, taraftarın %80 i zaten ŞG yi istiyordu. %20 lik bir bölüm var onlar istemiyordu ama onlarında bu VI sevgisini hiç anlamadım.

Siteye de dışardan gelen renkliler var yorumları okuyan. Özellikle fenevli arkadaşlar galiba hoşgeldiniz 🙂 

Dünya kupasindan sonra şenol hocada eleşirilmeye başlanır takım rossier ve masuakuyu kaybetmek üzere… bunlara muleka ve redmond da eklenir. 

Ulan VI seni alanya maçında kovduramadığim ve hadi yine kredi vereyim başak maçında kovduramadığım için kendime çok kızıyorum… 

Her mevkide sorun yaşar hale geldik antalya maçı çok önemli.. hem de çok.. sezonun maçı bence..

Şöyle bakıyorum alanya-istanbul ve hataya kaybedilen puan 7… hadi saymayalım alanyayı 5 diyelim.. yine yarışın içindeydin.. 🤦🏻‍♂️

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum