içinde

Beşiktaş Şampiyon Olacak Değil, Beşiktaş Zaten Şampiyondur…

Beşiktaş TFF’nin veyahut bir başka kurumun bize şampiyonluk kupasını takdim etmesi ile şampiyon olmayacaktır. Beşiktaş bu sene o kupayı alır veya almaz. Beşiktaş, futbolcusuyla, hocasıyla, futboluyla bu sene benim gözümde zaten şampiyon olmuştur. En azından benim en büyük beklentim bunu görmekti ve gördüm. Farklı düşünen arkadaşlar olabilir.

Elbette kupayı da alırsak her şey tastamam olacaktır. Bu bir göstergedir ve o kupa geldiğinde tüm emek sahipleri, emeklerinin heba olmadığını fazlasıyla hissedecektir. Fakat son iki maçta dahil böylesi her şeyin ters gittiği bir sezonda, biz de bu işin, bu özveriyle buralara kadar gelebileceğini hiç düşünmemiştik. Öyle ki buraya kadar gelen işin de olması gerektiği gibi tamamlanması elzemdir. İnancımızı hiç yitirmedik ve bu son günde de yitirmeyeceğiz.

Benim, hocamız Sergen Yalçın ile talebelerinin o kupayı alıp geleceklerinden hiç şüphem yok. Bu nedenle, türlü türlü oyunlara algılara rağmen, tüm bu yetersizliklere rağmen bizi buralara getiren Hocamız Sergen Yalçın ve ekibine, futbolcularımıza, yönetimimize ve emeği geçen herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hocam evet bizde hatasıyla sevabıyla Sergen hocam her türlü şampiyondur lakin işin sadece taraftar biz boyutu olarak sığ düşünmeyelim.Gelecek gelir herşey 1 kupa denek extra prestijdir her zman.Bu sene olmazsak canımız sağolsun ben diyemiyorum çünkü bu çocuklar hak etti hocam hak etti evt şu 2 maçta kadro darlığı,bence karagümrük maç geç müdahale yediğimz gol nskala bariz bir şekilde ama herkes hata yapıyor.Sergen hocamdan ve oyunculardan tek beklediği önce sakin olup,özellikle gol yemeyerek de bu işi sağlama almaktır. 2 maçta 5 gol yedik bunu hocamın ve oyuncuların artık bu maçta bir şekilde kaleyi gole kapatması lazım.İllaki gol bulacağız açıkçası düşüncem ilk yarıdan 2 gol bulabilrsek ki bulabilirz bence.Önemli olan ondan sonra sabır veson düdüğün çalması olacak.Eğer Bjk çok geride olsaydı hak etmedi önümüzdeki sezona bakalım derdim lakin bu sene için geçerli değil çünkü buraya kadar nasıl getrdiğimz ortada başak ve fener maçlrıyla başlayan süreç sakatlıklar ve hocanın geç ve yanlış tercihleri yönetimin bence en byüük hatsı sadece Cenki almasıydı bunlar zaten konuşalacak herşey iyisiyle kötüsüyle burdan Allahın izniyle vermeceğiz bu kupayı o Gsye ve medyadaki tüm şakşakçıları da dahil.Buraya kadar futboclular ve hocamız getirdi zora da soksalar şu 2 maç tekrardan bu gücü biz alacağız.

  2. Elbette temennimiz o zaten. Dediğim gibi tüm emeklerimizin boşa gitmediğinin kanıtıdır o kupa. Lakin, olurda biz şampiyon olamaz isek diyebilir misin ki; “Şampiyon olan takım bu sene bizden daha fazla haketti” diye ya da ” Şu takım şampiyon olamadı ama biz de dahil herkesten fazla o takım şampiyon olmayı haketti” diye. Bence diyemezsin, çünkü bu sene şampiyonluğu sadece biz hakettik… Benim yorumum peşinen bir tebrikten başka bir şey değildir…