içinde

Beşiktaş'ın Transferlerde Medya

1- Yok çok pahalı.. ve yaşlı

2- takımın huzurunu bozar..

3- çok kırmızı görür

4-Gece hayatı var..

5- Alınacak bölgeye göre.. örneğim forvet gomezi aratır mı? on numara sosayı aratır mı? defansta marcelonun verdiği verimi verebilir mi?

6- çok genç tecrübesiz..

bu kriterlerin hepsi fb veya gsnin transferinde olsa asla ama asla konuşulmadan başarılı transfer diye lanse edilip dünyanın en iyi oyuncusu konumuna getiriliyor.. asla ama asla maliyeti yaşı yaşadığı sakatlıklar vs. hiç bir zaman konuşulmuyor… takımın huzurunu bozar gibi konulara girilmiyor ama ne hikmetse biz alırken her boku eleştiriliyor… kariyeri düşüşte olmasa Beşiktaş’a gelmezmiş…

son olarak fenev bahçe’nin irfan için konutuğu rakamlara TFF hala ya sen hayırdır demiyor ama sezon sonu şampiyon olamazlarsa UEFA sen hayırdır lan diyecek… men kesin gelicek.. fenevin borcu kaç bilmiyorlar galiba… adamlara verilen limitte komedi… resmen ayrımcılık… yok sponsoru varmış hadi ya 😀 ön forma sponsoru bile araba kiralama reklamı kaç para verebilir sponsor olarak yemin ediyorum iyi kekliyorlar milleti.. devleti.. gs de aynı psilik bir tek biz kuralına uyuyoruz bir tek bize kurallar var… fikret orman zamanıda yok ffp yok o yok bu.. gs ve fbye de vardı ffp adamlar ırzına geçti hodri meydan dedi sadece ufak bir para cezası alıp geçti.. unutuldu konuşulmadı bile… bize gelince hep limit hep limit… siz de kılıf uydurun abi.. hulk konusunda rakamlar gayet normal.. boştaki her sezon çift haneli skor katkısı vermiş oyuncu için o rakamlar veli nimet.. kılıf uydurun… maaş mı limit az göster.. imza parası için sponsor uydur.. cl’ye gidince de ordan gelen para ile tahsil et.. biz mi öğretelim..( burda sayın Çebiye laf yok o elinden geldiğince elini cebine attı.. diğer yöneticilere ve zengin olan başkanlara…) YD sponsor olabilirsin 1-2 milyon seni batırmaz Beşiktaş için..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin