içinde

Bir sitem

Maç günü geldi çattı. Yarın en önemli iki adamımız yok. 

Abubakarin yerine geçen hafta güveni oynattik . O görevini yaptı ama güvene asisti yapan yok bu hafta.

İşte böyle sakatlık durumlarında, alternatif olarak töre’ yi felan transfer ettik. Tam da bugün lazım bize töre.birebir gazel’in alternatifi. 

Ama haftalardır yok. Sakatmis .tamam da niye geldin bize ozaman be hacu ?Yerine birini alırdık belki.

Layic’ i hiç konuşmuyorum bile. Bir an önce kurtulmak lazım. Takas felan deniyor. Keşke olsa ama ihtimal vermiyorum.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Çok daha ağır sakatlık yaşayan nice oyuncu sahalara döndü töreyle lahic ortalarda yok bence ikisininde sakatlığı fiziksel değil mental anlamda inş. ben yanılırım ama benim ikisinden de umudum yok . İtalya gibi futbolun besiginde bi td kolayla oyuncusuna tekme tokat dalmaz bu lahic tam sopalık bunun ilacı ıslak meşe odunu neymiş sevgilisi boynuzlamis amk oğlu yılda 3 milyon avro para alıyorsun kaşın gözün yerinde yakışıklısın Sırbistan,Bosna,Hırvatistan güzel hatunun karının kızın membagi sana karı mı yok deyip deyip vereceksin odunu :))

  2. Ben saglam Tore’nin bile transfer edilmesinden yana degildim..Tore’den fazla beklenti icerisinde olmamak gerektigini soylemistim ve su an hayal kirikligina ugramadim cunku umut baglamadim Sevgili Pascal..Tabii Besiktas ve beklentisi cok olanlar adina uzuluyorum..Burada onemli olan Besiktas oldugu icin yanilmayi ve Torenin bize faydali olmasini da istemistim..